Rom Miui 14 Ghost Rom Mi 9T Pro/K20 Pro Android 12 Türkçe

ulasarikan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ulaş
Cihazım
xiami mi 8
Konular
0
Merhaba. Bende sürekli "mi izinler durmaya devam ediyor" uyarısı çıkıyor. Bunu nasıl aşabilirim?

mkaradag

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 5s
Konular
4
Depremden dolayı evim hasar gördü, evi terkedip başka şehre gittim. Bir süre yardımcı olamayacağım.

HDVCAN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hüdaverdi
Cihazım
mi9t pro
Konular
2
türkcemidir acaba

garezine

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
sa. arkadaşlar başka miui 14 romlar yüklemdim. telefonu yeniden başlattığımda recovery ekranında kalıyor
sebebini bilen varmıdır

habib723

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
miui 12.5 by xiaomi.eu 21.3.18 haftalık beta yüklü. Benim telefonun usb kısmı çalışmıyor birden bire çalışmamaya çalıştı. Bu romu benimkinin üstüne atsam sıkıntı yaşar mıyım yoksa illa pc ye bağlatıp mı yapmak lazım. Çünkü dosyayı tekrar telefona atmam gerekiyorsa kabloyla atmam gerekecek o yüzden direk üzerine atabilir miyim

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
miui 12.5 by xiaomi.eu 21.3.18 haftalık beta yüklü. Benim telefonun usb kısmı çalışmıyor birden bire çalışmamaya çalıştı. Bu romu benimkinin üstüne atsam sıkıntı yaşar mıyım yoksa illa pc ye bağlatıp mı yapmak lazım. Çünkü dosyayı tekrar telefona atmam gerekiyorsa kabloyla atmam gerekecek o yüzden direk üzerine atabilir miyim
En iyisi temiz direk olsada olur twrp varsa
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sa. arkadaşlar başka miui 14 romlar yüklemdim. telefonu yeniden başlattığımda recovery ekranında kalıyor
sebebini bilen varmıdır
Birşeyleri yanlış yapmış olabilsin hocam

DarylDixon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Mi max 2
Konular
13
Mi 9T Pro ve K20 Pro için Android 12 tabanlı Miui 14 Rom.
Kendim kullanıyorum ve şimdiye kadar bir sorun görmedim. Twrp son sürüm ile kurulumunu yaptım ve kurulum adımları diğer miui tabanlı romlarla aynı (4 wipe sonrası romu flaşla).
Not: Kurulumdan önce Twrp'den format data YAPMAYIN cihaz fastboot'ta kalabilir. Böyle bir durum yaşayan olursa Mi Flash ile fastboot rom yüklesin. Rom yükleme konusunda tüm sorumluluk size aittir.
Bankacılık uygulaması kullananların bu tür romları kullanmasını şahsen önermiyorum.

ROM: MIUI GHOST v3.5
DEVICE: RAPHAEL
ROM VERSION: 14.0.10.0
ANDROID VERSION : 12
Çıkış Tarihi: 23.01.18
Mega Linki: (Geliştirici bu linki silmiş)
Drive linki:
Hocam öncelikle merhaba daha önce bu işlerle ilgilenmediğim için soruyorum kusura bakmayın.Mi9T cihazımı MIUI 14 yapmak istiyorum bunun için ne yapmam gerekir ilk adımım nasıl olmalı bir rehber var mı bunun için birde imie ve içindeki dosyalarım ve uygulamalarım tamamen gider mi şimdiden teşekkür ederim

eren_626

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro Mi10
Konular
16
Oyunlarda Felan Gerçekten Batarya Çok İyi Gidiyor Mobile Legends Oyununda 10 oyun attım sadece %20 Şarjı Gitti Pupg 3 Oyun Attım %15 Gitti Bence Şuan Çok İdeal Batarya Performansı Ve Hız Performansı Çok İyi

Üst Alt