Haber Miui 13ün iddaa edilen özellikleri...

Heisenberg45

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferzan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
4
Miui için artık en ufak bir umudum yok. Cihaz fiyatları iyi güzel ucuz ama karşılık olarak da yazılıma kasmıyorlar.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Miui için artık en ufak bir umudum yok. Cihaz fiyatları iyi güzel ucuz ama karşılık olarak da yazılıma kasmıyorlar.
Aynısını Samsung'ta yapıyor malesef. Güzel cihazlar kötü yazılımlar.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Aynısını Samsung'ta yapıyor malesef. Güzel cihazlar kötü yazılımlar.
Annemde J5 Pro var, arayüzü akıyor valla ONE UI ile. Bence MIUI ile arasında kaç gömlek fark var stabilize anlamında.

D3GiSK3N

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Globalden öte customlar ile bir ümit yaşıyacağız öyleyse artık :D

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Belirtilen özellikler gelirse gerçekten bu sefer olmuş diyebiliriz. Miui 12yi hiç sevemedim. Kontrol merkezi dışında hiçbir güzel yanı yok. Pil ömrünü düşürdü kamera kalitesini düşürdü.
Kontrol merkezı nedir

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Annemde J5 Pro var, arayüzü akıyor valla ONE UI ile. Bence MIUI ile arasında kaç gömlek fark var stabilize anlamında.
Touchwiz, experience, one uı hepsini kullandım. Arayüz akıyor ama 3 4 ay sonra pil eskisi gibi gitmiyor bi bakıyorsun erken tükenmeler başlamış. Hemde öyle j serisi de değil S serisi ve Note serisi kullandım. Samsung'u bana sor dostum. Hala facebookta 11bin kişilik grubum var samsung türkiye kullanıcıları diye. Şuanki xiaomi Türkiye ürün müdürü, Eski samsung Türkiye ürün geliştirme müdürü irfan öztürk ile zamanında az konuşmadık bu konuları. Eski samsung Türkiye başkanı Tansu yeğenden sebep Samsung'tan ayrılıp xiaomiye geçmişti. İrfan öztürk o da çözüm bulamıyordu Samsung'un sorunlarına. Arayüzün Yani yağ gibi akması cihazı çok iyi yapmaz. Samsung'un ne olduğunu iyi bilirim.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kontrol merkezı nedir
Bildirim penceresi. Yeni adıyla kontrol merkezi.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hayır adamlar ne verecektiki? Yani daha ne olabilir? Listede iddaa edildiği gibi geliştirilmiş pil performansı vermesi bile yeterli. Daha ne bekleyebiliriz? Ne olmalı ki Miui 13 bizi şaşırtmalı?

Miui 12 içinde böyleydi sonra birden tanıtımı yapıldı. Bekleyelim görelim.
Ben mi note 3 den beri hıc o özelliğin geliştiğini gormedım :) hatta arada bı Huawei geçiş yaptım dondugumde daha kötüydü pil performansı mıuı ın. Sony ve huaweı kullandım uzun sure mıuı dan daha iyi

Globalden öte customlar ile bir ümit yaşıyacağız öyleyse artık :D
Onlar olmasa zaten cogu kısı xıaomı almaz. Mıuı arayüzü sorunlu biraz ama kullanışlı ve özelliklerı fazla

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Touchwiz, experience, one uı hepsini kullandım. Arayüz akıyor ama 3 4 ay sonra pil eskisi gibi gitmiyor bi bakıyorsun erken tükenmeler başlamış. Hemde öyle j serisi de değil S serisi ve Note serisi kullandım. Samsung'u bana sor dostum. Hala facebookta 11bin kişilik grubum var samsung türkiye kullanıcıları diye. Şuanki xiaomi Türkiye ürün müdürü, Eski samsung Türkiye ürün geliştirme müdürü irfan öztürk ile zamanında az konuşmadık bu konuları. Eski samsung Türkiye başkanı Tansu yeğenden sebep Samsung'tan ayrılıp xiaomiye geçmişti. İrfan öztürk o da çözüm bulamıyordu Samsung'un sorunlarına. Arayüzün Yani yağ gibi akması cihazı çok iyi yapmaz. Samsung'un ne olduğunu iyi bilirim.

Bildirim penceresi. Yeni adıyla kontrol merkezi.
Dostum ben de bizzat S serisi ve Note serisi deneyimledim, Xiaomi cephesinde de pil iyi gitmiyor. Stock romlardan hayır gelmiyor adam akıllı. Bana kalsa en iyisi Iphone da, fiyatlar malum, 10k verecek param olsa...

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
70
Ben mi note 3 den beri hıc o özelliğin geliştiğini gormedım :) hatta arada bı Huawei geçiş yaptım dondugumde daha kötüydü pil performansı mıuı ın. Sony ve huaweı kullandım uzun sure mıuı dan daha iyi
Pil stabilitesi olarak Huawei şu an en iyisi. Bende P30 pro kullandım pili gerçekten iyi gidiyordu. Xiaominin yanlışı pil optimizasyonu kötü. Bunu düzeltirse sorunu kalmaz. Sony de çok kullandım z2, z3, z5, z5 premium vs. Stamina modunu kapatınca pili içiyordu birtek z3de pil stabildi. Android dünyasında birtek oppo ve öne plus kullanmadım onun dışında deneyimlemediğim cihaz az.

Dostum ben de bizzat S serisi ve Note serisi deneyimledim, Xiaomi cephesinde de pil iyi gitmiyor. Stock romlardan hayır gelmiyor adam akıllı. Bana kalsa en iyisi Iphone da, fiyatlar malum, 10k verecek param olsa...
Androidde en iyi cihazlar one plus ve huaweıde yazılım işini çok çok iyi yapıyorlar.

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
81
Pil stabilitesi olarak Huawei şu an en iyisi. Bende P30 pro kullandım pili gerçekten iyi gidiyordu. Xiaominin yanlışı pil optimizasyonu kötü. Bunu düzeltirse sorunu kalmaz. Sony de çok kullandım z2, z3, z5, z5 premium vs. Stamina modunu kapatınca pili içiyordu birtek z3de pil stabildi. Android dünyasında birtek oppo ve öne plus kullanmadım onun dışında deneyimlemediğim cihaz az.

Androidde en iyi cihazlar one plus ve huaweıde yazılım işini çok çok iyi yapıyorlar.
Android cephesinde de o kadar para verip 2-3 yıl sonra değiştirmek zorunda kalmak can sıkıyor. Amiral gemisi de alsan destek pat diye kesiliyor.

Üst Alt