Rom Miui 13 tr romu flashlama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hocam o linki uyguladım şimdi tekrar deneyeceğim rom kurmayı mi flash uygulamasının sürümü farkeder mi forumdaki türkçe sürümle flashlıyorum çünkü
Mi flash ile atma CMD ile at bende poco m3'de hiçbir driver eksik olmadığı halde rom bittiğinde hata verdi CMD ile attım düzeldi tavsiyem CMD ile atman.

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Sorun olmaz rom atmiyorsa bl kapalıdir hocam sizler linkteki o yapın bl açın CMD ile rom atın
Hocam böyle bir hata veriyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi flash ile atma CMD ile at bende poco m3'de hiçbir driver eksik olmadığı halde rom bittiğinde hata verdi CMD ile attım düzeldi tavsiyem CMD ile atman.
Hocam onun konusu varsa cmd ile nasıl atarım var mı rehberi

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hocam böyle bir hata veriyor.

Hocam onun konusu varsa cmd ile nasıl atarım var mı rehberi
CMD ile kur hocam yukarıda yazdım aynı hataları bende aldım hiçbir sorun yokken CMD ile rom attim düzeldi.

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
CMD ile kur hocam yukarıda yazdım aynı hataları bende aldım hiçbir sorun yokken CMD ile rom attim düzeldi.
Hocam cmd ile kuruyorum tam olarak en son yazan yazıdan sonra kapanıyor program telefon fastboot modda halen

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    94 KB · Görüntüleme: 9

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hocam cmd ile kuruyorum tam olarak en son yazan yazıdan sonra kapanıyor program telefon fastboot modda halen
Sürücü imzasını kapatın PC yeniden başlatın sonrasında USB 2.0 siyah olan girişe cihazı takmadan önce flash all açın sonrw cihazı takın ve bekleyin çözülecektir ben bu şekilde hallerim romu çıkarabilirsiniz cihazı sorun olmaz.

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Sürücü imzasını kapatın PC yeniden başlatın sonrasında USB 2.0 siyah olan girişe cihazı takmadan önce flash all açın sonrw cihazı takın ve bekleyin çözülecektir ben bu şekilde hallerim romu çıkarabilirsiniz cihazı sorun olmaz.
Hocam bir şey rica edeceğim acaba yanlış rom mu kuruyorum yani tek sorun bu kaldı geriye redmi note 10 5g miui 13 kurmak istiyorum cihaz kaçak 2 ay oldu ve 12.5.4 global var RKSMIXM romu kurulu rom linki verebilir misiniz indireyim.Romu yanlış kurduğumdan şüphelenmeye başladım çünkü.Son olarak dediğiniz şekilde kuracağım rom linki verebilirseniz tekrar deneyeceğim.Şuan cihaz bootloop da yoksa uğraşmam bu kadar.

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
Hocam bir şey rica edeceğim acaba yanlış rom mu kuruyorum yani tek sorun bu kaldı geriye redmi note 10 5g miui 13 kurmak istiyorum cihaz kaçak 2 ay oldu ve 12.5.4 global var RKSMIXM romu kurulu rom linki verebilir misiniz indireyim.Romu yanlış kurduğumdan şüphelenmeye başladım çünkü.Son olarak dediğiniz şekilde kuracağım rom linki verebilirseniz tekrar deneyeceğim.Şuan cihaz bootloop da yoksa uğraşmam bu kadar.
Xiaomi arama mesajlaşma romu olan Endonezya romunu öneririm linktekini kurarsan saçma sapan googlenin arama mesajlasmasina maruz kalmassin + daha stabil

En altta olan ful romu indir.

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Hocam bir şey rica edeceğim acaba yanlış rom mu kuruyorum yani tek sorun bu kaldı geriye redmi note 10 5g miui 13 kurmak istiyorum cihaz kaçak 2 ay oldu ve 12.5.4 global var RKSMIXM romu kurulu rom linki verebilir misiniz indireyim.Romu yanlış kurduğumdan şüphelenmeye başladım çünkü.Son olarak dediğiniz şekilde kuracağım rom linki verebilirseniz tekrar deneyeceğim.

Xiaomi arama mesajlaşma romu olan Endonezya romunu öneririm linktekini kurarsan saçma sapan googlenin arama mesajlasmasina maruz kalmassin + daha stabil

En altta olan ful romu indir.
5.4 gb boyuta sahip olanı indiriyorum hocam.Bu arada güncellemeyi alıyor mu otamatikmen bu rom

Muhammed6034

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
mi 9t
Konular
130
5.4 gb boyuta sahip olanı indiriyorum hocam.Bu arada güncellemeyi alıyor mu otamatikmen bu rom
Bu siteden hangi romu indirirseniz indirin orijinal rom bunlar bütün güncellemeyi alırsınız

Cihazın arka tarafında CE VE Model numarasının sonunda G varmı

scaniaman0102

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
genral mobil
Konular
15
Bu siteden hangi romu indirirseniz indirin orijinal rom bunlar bütün güncellemeyi alırsınız

Cihazın arka tarafında CE VE Model numarasının sonunda G varmı
Hocam sürücü imzayı devre dışı bıraktım dediğiniz gibi denedim yine kapandı cmd o kısımda bu arada arka tarafta sadece REDMİ 5g yazıyor.

Hocam sürücü imzayı devre dışı bıraktım dediğiniz gibi denedim yine kapandı sending sparse super yazısı geldikten sonra kapanıyor bu arada arka tarafta sadece REDMİ 5g yazıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt