Yardım Miui 13 Karanlık Mod Sorunu

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Merhaba arkadaşlar.
Mi 11T cihazımda karanlık mod bir kaç uygulama haricinde çalışmıyor. "Tekli Uygulamalar" bölümünde iki adet uygulama görünüyor ve diğer 41 uygulama listede yok.
Görme engelli olduğum için (az gören) bankacılık, alışveriş vs uygulamalarını kullanamıyorum.
Miui 13 de çalışan karanlık mod uygulaması var ise ücretli de olsa satın alabilirim.
Ayrıca Miui 13 ün "global" dışında karanlık modun çalıştığı bir rom da kurabilirim. 12.5 sürümüne düşemedim garanti olduğu için. Kandırma yöntemi ile de hata aldım sürüm düşürülemez diye.
Son çarem BL açıp garantisini öldürüp fastboot rom atcam.
Yardımcı olusanız sevinirim.

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Teşekkür ederim hocam.
EU, China, ya da hindistan roumu kullanan arkadaş varsa kontrol edip yazarlarsa çok sevinirim.

Oyla:

Kıral70

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kürşat
Cihazım
Xiaomi 11t
Konular
1
Aynı sorun bende de var ben de az görüyorum ve çok sorun yaratıyor nasıl yapılacağını da bir türlü bulamadım cihaz yeni o yüzden root falan olmaz

Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Derhal bir güncelleme gelmesi lazım ya da miui 13 uyumlu bir uygulama geliştirilmesi lazım aksi takdirde BL açıp rom atmak durumunda kalacağız.
Bir de eski romu (12.5) sürümünü mi flaş ile flaşlarsak eski sürüm olduüğu için bir sorun yaşar mıyız deneyen var mı? sürüm düşürme olayını. Teşekkürler.

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Derhal bir güncelleme gelmesi lazım ya da miui 13 uyumlu bir uygulama geliştirilmesi lazım aksi takdirde BL açıp rom atmak durumunda kalacağız.
Bir de eski romu (12.5) sürümünü mi flaş ile flaşlarsak eski sürüm olduüğu için bir sorun yaşar mıyız deneyen var mı? sürüm düşürme olayını. Teşekkürler.

Hayır sürüm düşürmede sorun yaşamadım ben.

Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Rezillik resmen 10000tl para verdik telefonu kullanamıyoruz. Bir an evvel güncelleme vermeleri lazım.

Oyla:

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Bl açsanız hangi romu atacaksınız

Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Hocam ben endonezya romu ya da hindistan romu düşünüyorum Daha doğrusu Arama kaydı olan herhangi bir rom olabilir. Tek kriterim stabil olması. Daha önce endonezya kullandım yurt dışı Poco X3 nfc telefonda memnun kaldım. Ama denicem en özellikli ve en stabil hangisi ise.

Oyla:

Om3rDoruk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Doruk
Konular
1
Arkadaşlar bunun çözümü yok mu acaba ya ? Poco x3 nfc cihazıma miui 13 kurdum ancak sırf bu sebepten pişman oldum.

Oyla:
Üst Alt