Yardım Miui 13 Karanlık Mod Sorunu

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Merhaba arkadaşlar.
Mi 11T cihazımda karanlık mod bir kaç uygulama haricinde çalışmıyor. "Tekli Uygulamalar" bölümünde iki adet uygulama görünüyor ve diğer 41 uygulama listede yok.
Görme engelli olduğum için (az gören) bankacılık, alışveriş vs uygulamalarını kullanamıyorum.
Miui 13 de çalışan karanlık mod uygulaması var ise ücretli de olsa satın alabilirim.
Ayrıca Miui 13 ün "global" dışında karanlık modun çalıştığı bir rom da kurabilirim. 12.5 sürümüne düşemedim garanti olduğu için. Kandırma yöntemi ile de hata aldım sürüm düşürülemez diye.
Son çarem BL açıp garantisini öldürüp fastboot rom atcam.
Yardımcı olusanız sevinirim.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Merhaba arkadaşlar.
Mi 11T cihazımda karanlık mod bir kaç uygulama haricinde çalışmıyor. "Tekli Uygulamalar" bölümünde iki adet uygulama görünüyor ve diğer 41 uygulama listede yok.
Görme engelli olduğum için (az gören) bankacılık, alışveriş vs uygulamalarını kullanamıyorum.
Miui 13 de çalışan karanlık mod uygulaması var ise ücretli de olsa satın alabilirim.
Ayrıca Miui 13 ün "global" dışında karanlık modun çalıştığı bir rom da kurabilirim. 12.5 sürümüne düşemedim garanti olduğu için. Kandırma yöntemi ile de hata aldım sürüm düşürülemez diye.
Son çarem BL açıp garantisini öldürüp fastboot rom atcam.
Yardımcı olusanız sevinirim.
bu uygulamayı dener misiniz

Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Teşekkür ederim hocam fakat çalışmadı bir ayarı falan var mıdır? night screen açtım ama çalışmadı.

Oyla:

webumut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
w
Cihazım
w
Konular
28
Çoğu uygulamanin kendi ayarlarında karanlik mod bölümü var orayı kontrol ettiniz mi?

örnek Facebook
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Hocam Halkbank, Halkyatırım. Hepsiburada, N11, İnfoyatırım, Amazon vs vs bir sürü uygulamada bu özellik mevcut değil hocam malesef

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Hocam ayarlar kısmına girip arama çubuğuna Erişebilirlik yazıp görüş kısmından rengi ters çevirme özelliğini açıp dener misiniz?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam redditte bir konuda wifi kapatınca uygulama listesinin geldiğini söylüyor. Wifi mobil data komple kapalı olacakmış. Bazıları uçak moduna alın demiş direkt, internet bağlantısı olmaması gerekiyormuş. İşe yaramayanlar da olmuş tabi. Bu yazdığım 12.5 için geçerli ama 13te de denemketen zarar gelmez ayrıca interneti kesince ayarlar uygulamasını da bi zorla durdurup denemekten zarar gelmez.

Son düzenleme:
Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Hocam renkleri ters çevir yapılabilir fakat fotoları falan herşeyin rengini bozuyor ayrıca siyah alanları da beyaza çeviriyor.
wifi olayını da denedim bende çalışmadı malesef.

Oyla:

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
Hocam daha önce okuduğum 2 çözüm var, birisi interneti wifi ve mobilden tamamen kapatıp ayarı kontrol etmek, olmazsa yeniden başlatıp denemeyi önermişler internet kapalıyken. Diğeri ise listedeyken boş ekranı yukarı doğru kaydırmak. Bunlar işe yaramazsa root ile çözümler mevcut, /system/etc/ForceDarkAppSettings.json bu dosyayı düzenleyip uygulamaları tek tek eklemek gerekiyor formata uygun şekilde. Yine root ile kullanabileceğiniz 1-2 modül var, bu forumda paylaşılmışı da var fakat sizdeki uygulamaların tam listesi olmayabileceğinden tek tek eklemek işe yarar gibi duruyor. Rom değiştirme seçeneğiniz varsa, aynı cihazı kullanıp Eu veya farklı bir rom kullanan bir arkadaş ayarı kontrol edip dönüş yaparsa vakip kazanmış olursunuz.

Oyla:

ihsanaltinok

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
İhsan
Cihazım
LG G2 + Mi5
Konular
9
Miui 13 de karanlık mod tekli uygulamalarda sorun yaşamayan arkadaşlar rom ismini yazarlarsa o roma dönüş yapabilirim.

Oyla:
Üst Alt