Rom MIUI 13 global ota güncelleme

yasin.bfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
11
bana globalden daha stabil geldi ayrıca şarj süresi gözle görünür şekilde global miui13ten iyi gibi şuanlık.
Yükledim bugün ama bağlantı sorunları oluşuyor anlamadım birşey globale geri döndüm Avrupa nasıl acaba denediniz mi

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Yükledim bugün ama bağlantı sorunları oluşuyor anlamadım birşey globale geri döndüm Avrupa nasıl acaba denediniz mi
avrupa sürümünü denemedim şahsen, 12.5 endonezyadan sonra global 13 kurmuştum, hem şarj dayanma süresinin kısalığı hemde google mesaj ve arama uygulamasını sevmememden dolayı endonezya 13 yükledim. Hem batarya sürem iyileşti hemde miui arama ve mesaja tekrar kavuştum. Ben bariz bir sorun fark etmedim dün akşamdan beri

yasin.bfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
11
avrupa sürümünü denemedim şahsen, 12.5 endonezyadan sonra global 13 kurmuştum, hem şarj dayanma süresinin kısalığı hemde google mesaj ve arama uygulamasını sevmememden dolayı endonezya 13 yükledim. Hem batarya sürem iyileşti hemde miui arama ve mesaja tekrar kavuştum. Ben bariz bir sorun fark etmedim dün akşamdan beri
Google wp yedeklerini geç yüklüyor bazı Google bağlantıları yavaş hem recovery ile hem fastboot la yükledim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Link var mıdır?
Başlıkta bahsettiğim MIUI downloader uygulamasından bulabilirsiniz bulamazsanız fastboot recovery ota hangisi lazım yazın atarim

Son düzenleme:

Samet5454

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 10s
Konular
0
Selamlar arkadaşlar
Google Play'den mui downloader indirdim ve global MIUI 13 ota güncellemesini manuel olarak yükledim inanılmaz seri ve stabil manuel yüklemek için MIUI sürümüne giriyoruz 3 5 defa tıklayınca sağ üst köşedeki 3 noktada detaylı menü açılıyor güncelleme paketi seç i tıklayın ve indirdiğiniz ota dosyasını gösterip seçin stockt recovery ile guncelleyecek plaka gitmedi bende
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kral Ota romdan yükleyeceğim MIUI 13.0.12.0 sorun olur mu?

mcengiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
muammer
Cihazım
huawei p40 pro
Konular
1
12 pro 13.0.2.0 sürümünde güncelleme gelmiyor ota dan ne yapmam gerekiyor

Üst Alt