Rom MIUI 13 global ota güncelleme

yasin.bfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
11
Selamlar arkadaşlar
Google Play'den mui downloader indirdim ve global MIUI 13 ota güncellemesini manuel olarak yükledim inanılmaz seri ve stabil manuel yüklemek için MIUI sürümüne giriyoruz 3 5 defa tıklayınca sağ üst köşedeki 3 noktada detaylı menü açılıyor güncelleme paketi seç i tıklayın ve indirdiğiniz ota dosyasını gösterip seçin stockt recovery ile guncelleyecek plaka gitmedi bende
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

gokcer1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökçer G.
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
v12.5.4.0 endenozya stabil rom kullanıyorum genel olarak memnunum özellikle görüşme kayıdı ve arama ve mesajlaşma uygulaması tema değişebilir olması benim için önemli. Uzun kullanım kullanıcı yorumunuz nedir. Halen tavsiye ediyor musunuz? Veya diğer kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.

yasin.bfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
11
v12.5.4.0 endenozya stabil rom kullanıyorum genel olarak memnunum özellikle görüşme kayıdı ve arama ve mesajlaşma uygulaması tema değişebilir olması benim için önemli. Uzun kullanım kullanıcı yorumunuz nedir. Halen tavsiye ediyor musunuz? Veya diğer kullanıcı yorumlarını merak ediyorum.
Bu özellikler global romda yok ama gayet stabil sorunsuz kullanıyorum Endonezya rom yükledim ama sorunlar oluştu plaka işlemli telefonum miui 12.5 globalden miui 13 e guncelledigimde bariz fark belliydi akış serilik olsun tavsiyem rom değiştirmek çokta iyi değil beğendiğiniz romda kalın endonezya miui 13 gelecektir heralde 😀🍬

devard24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
0
Bende aynı romdayım ama v11 sürümde kamera süperdi, v12 de ise berbat oldu. Mi flash ile eski sürüme dönmeyi veya eu da miui 13e gecmeyi düşünüyorum sizce ne yapayım. Tesekkur ederim

yasin.bfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
11
Bende aynı romdayım ama v11 sürümde kamera süperdi, v12 de ise berbat oldu. Mi flash ile eski sürüme dönmeyi veya eu da miui 13e gecmeyi düşünüyorum sizce ne yapayım. Tesekkur ederim
Miui 13 güzel akıcı ve stabil ama kamera pek kullanmadığım için bilemiyorum

sansarcelal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi Note 10
Konular
9
Merhaba ben bu konularda çok iyi değilim de , bende şuan eu 12.6 yüklü ve imei attırdım . Şimdi bu kurulumu yaparsam telefon sıfırlanır mı veya imei uçar mı?

yasin.bfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
11
Merhaba ben bu konularda çok iyi değilim de , bende şuan eu 12.6 yüklü ve imei attırdım . Şimdi bu kurulumu yaparsam telefon sıfırlanır mı veya imei uçar mı?
Cihazda root yoksa ota guncelleme yapılabilir IMEI gitmiyor

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Merhabalar, Endonezya stabil sürüm olarak sizin de paylaştığınız sürümü kullanıyordum uzun süredir, telefonum ikinci yılını doldurmak üzere, şarj süresinden memnundum, MIUI 13 Endonezya sürümüne biraz geç gelmesi ihtimali üzerine global sürüm MIUI 13 rom flaşladım telefonuma, akıcılık noktası güzel fakat şarjı çok hızlı gitmeye başladı,birde MIUI arama ve mesaj uygulamalarına alışınca global romla gelen Google arama ve mesaj uygulaması biraz can sıkıcı gelebiliyor, bu akşam tekrar Endonezya Rom yükleyip ota üzerinden MIUI 13 e geçeceğim

yasin.bfa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
11
Merhabalar, Endonezya stabil sürüm olarak sizin de paylaştığınız sürümü kullanıyordum uzun süredir, telefonum ikinci yılını doldurmak üzere, şarj süresinden memnundum, MIUI 13 Endonezya sürümüne biraz geç gelmesi ihtimali üzerine global sürüm MIUI 13 rom flaşladım telefonuma, akıcılık noktası güzel fakat şarjı çok hızlı gitmeye başladı,birde MIUI arama ve mesaj uygulamalarına alışınca global romla gelen Google arama ve mesaj uygulaması biraz can sıkıcı gelebiliyor, bu akşam tekrar Endonezya Rom yükleyip ota üzerinden MIUI 13 e geçeceğim
Gelmiş Endonezya miui 13.0.2.0 sürümü bence globalden daha stabil dir bende gecebilirim

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Gelmiş Endonezya miui 13.0.2.0 sürümü bence globalden daha stabil dir bende gecebilirim
bana globalden daha stabil geldi ayrıca şarj süresi gözle görünür şekilde global miui13ten iyi gibi şuanlık.

Üst Alt