Yapılan sızıntılara göre alacak cihazlar aşağıdaki gibidir

These Devices will receive MIUI 13. Xiaomi Mi Mix 4 Xiaomi 11, 11T, 10, 10T & 9 series Xiaomi Mix Alpha Xiaomi Fold Xiaomi CC9 Pro Redmi K30 & K40 series Redmi Note 11, 10 & 9 series Redmi 10, 9 & 10X Series Poco M2, M2 Pro, X2, X3, X3 Pro, F2, F3 Pro & C3 ,Poco M3, M4 series Poco F3 GT *Poco F2 Pro *Poco F3

haberin kaynakları
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Miui 12 içinde böyle acele ettiler. Sonrada içine ettiler. Bu olmadı beceremedik berbat oldu siz durun 12.5 diye yazılım tarihine geçecek buçuklu yazılımla daha bir saçma yazılım yapıp, yav buda olmadı Enhanced (geliştirilmiş) buçuklu verelim deyip gerçektende tam kelime anlamına uygun geliştirilmiş ve pekiştirilmiş bir yazılım yaptılar. Geliştirme ve pekiştirme ne yazikki hataların geliştirilmesi bugların pekiştirilmesi oldu.
Bu yazılım tarihinde görülmemiş rezaletin üstüne şimdide tüy dikecekler 13 ile.
13 kere bodur boyunuz devrilsin, 13 çeşit belaya uğrayın inşallah yarasa yiyiciler, o kumbara deliği gibi gözleriniz kör olsun bu saatten sonra 13 ile ancak cihazlar bozulacaktır. Ki onunda beceriler.
onuda yaptılar mi a3 ile :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler hocam paylaştığıniz için çok cihaza geliyor gibi amma mi9t ye daha miui 12.5 global gelmedi
muhtemelende gelmeyecek mi5s e yaptıkları gibi çin romuna gelirse gelir gelmezse pas geçecek zaten aldığı alacağı son güncelleme belki vermezlerde son alacak cihazlardan biri olursa belki vermeyedebilirler.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
redmi note 8 telefonlarda yeni güncelleme gelmeyecek mi

en son sürüm miui global 12.0.2 ve android 11

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
onuda yaptılar mi a3 ile :)

muhtemelende gelmeyecek mi5s e yaptıkları gibi çin romuna gelirse gelir gelmezse pas geçecek zaten aldığı alacağı son güncelleme belki vermezlerde son alacak cihazlardan biri olursa belki vermeyedebilirler.
Hocam çin tonuna geleli çok oldu hatta Çin'e yeni 12.5 getirdiler ama hala globalde ses seda yok

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Hocam çin tonuna geleli çok oldu hatta Çin'e yeni 12.5 getirdiler ama hala globalde ses seda yok
Zaten onemli olanda globale gelmesi cin. Hic bi isime yaramaz:)

redmi note 8 telefonlarda yeni güncelleme gelmeyecek mi

en son sürüm miui global 12.0.2 ve android 11
Yazmislar yukarida miui 13 gelicek ama android 12 ile degil android 11 ile gelicek.

Üst Alt