Yapılan sızıntılara göre alacak cihazlar aşağıdaki gibidir

These Devices will receive MIUI 13. Xiaomi Mi Mix 4 Xiaomi 11, 11T, 10, 10T & 9 series Xiaomi Mix Alpha Xiaomi Fold Xiaomi CC9 Pro Redmi K30 & K40 series Redmi Note 11, 10 & 9 series Redmi 10, 9 & 10X Series Poco M2, M2 Pro, X2, X3, X3 Pro, F2, F3 Pro & C3 ,Poco M3, M4 series Poco F3 GT *Poco F2 Pro *Poco F3

haberin kaynakları
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
Şu Miui 13 de gördüğüm kadarıyla hiç bir şey değişmeyecek Kare kare widgetlar hariç Global roma hiç bir şey getirmezler varsa yoksa çin romuna yapıyorlar. Madem Globale ayrı Çine ayrı davranacaksın ozaman sadece çin romu yapsınlar ama Tüm dilleride eklesinler. Lansmanda yok şöyle yok böyle ama globale yok hiç bişey. Miui 11 betada Mi lan pro yazı tipi tanıtılmıştı ve bir sürü özellik hala globale uğramadı.

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Şu Miui 13 de gördüğüm kadarıyla hiç bir şey değişmeyecek Kare kare widgetlar hariç Global roma hiç bir şey getirmezler varsa yoksa çin romuna yapıyorlar. Madem Globale ayrı Çine ayrı davranacaksın ozaman sadece çin romu yapsınlar ama Tüm dilleride eklesinler. Lansmanda yok şöyle yok böyle ama globale yok hiç bişey. Miui 11 betada Mi lan pro yazı tipi tanıtılmıştı ve bir sürü özellik hala globale uğramadı.
Katılıyorum hocam bayağı büyük ayrımcılık var tamam kendi ülken getir ekstra 1-2 özellik ama neden tüm özellikleri hep oraya getirip bize getirmiyorsun

ramizoghlu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlqar
Cihazım
Mi Note 10
Konular
33
CC9 Proya gelecekse o zaman Mi Note 10 cihazınadamı gelir acaba?

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Xiaomi kullanıcılarının yeni kabusu yolda forum yine miui 12-12.5 nasıl dönülür konularıyla dolucak :)

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Hocam konunun bakarsanız alacak cihazları görebilirsiniz
Konuyu degil yapilan sizinti paylasimi diyorum x3 alipda x3 gt almayacak gibi bindurum.zaten olamaz oyle bi sacmalik yapacak degillerdir hos mi5s e guncelleme vericez diyip vermemislerdi halen aklimda ..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde bu asil listede mix 3 mix3 5g olmaliydi hatta mi8 bile musterinin gonlumu etmek icin olmaliydi bende

Son düzenleme:

jitterprosu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
.
Cihazım
Oneplus 8 pro
Konular
60
Konuyu degil yapilan sizinti paylasimi diyorum x3 alipda x3 gt almayacak gibi bindurum.zaten olamaz oyle bi sacmalik yapacak degillerdir hos mi5s e guncelleme vericez diyip vermemislerdi halen aklimda ..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde bu asil listede mix 3 mix3 5g olmaliydi hatta mi8 bile musterinin gonlumu etmek icin olmaliydi bende
Mi 8 bayağı zor hocam ama olabilir sonuçta Xiaomi bu ne yapacağı hiç belli olmuyor 😂😂

Melankolik13

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Poco f3 - poco
Konular
1
Mi 8 bayağı zor hocam ama olabilir sonuçta Xiaomi bu ne yapacağı hiç belli olmuyor 😂😂
Musteriyiz biz cip krizi cip krizi var diyolar madem ozaman yazilim destegi ver sonucda cip harcamiyorsun varolan cipi. Degerli kiliyorsun ama hepsi cip krizini bahane ederek kullandiklari icin hic biri kullaniciyi dusunmedikleri icin cok gormem.
Cip krizi buyuk bi balon zaten grisi seviyesi cihaz uretme madem cip krizi var ha bire. Kiytirik kiytirik cihaz uretiyorlar

Safranbeg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Safranbeg A.
Cihazım
Note 9s
Konular
2
Miui 12 içinde böyle acele ettiler. Sonrada içine ettiler. Bu olmadı beceremedik berbat oldu siz durun 12.5 diye yazılım tarihine geçecek buçuklu yazılımla daha bir saçma yazılım yapıp, yav buda olmadı Enhanced (geliştirilmiş) buçuklu verelim deyip gerçektende tam kelime anlamına uygun geliştirilmiş ve pekiştirilmiş bir yazılım yaptılar. Geliştirme ve pekiştirme ne yazikki hataların geliştirilmesi bugların pekiştirilmesi oldu.
Bu yazılım tarihinde görülmemiş rezaletin üstüne şimdide tüy dikecekler 13 ile.
13 kere bodur boyunuz devrilsin, 13 çeşit belaya uğrayın inşallah yarasa yiyiciler, o kumbara deliği gibi gözleriniz kör olsun bu saatten sonra 13 ile ancak cihazlar bozulacaktır. Ki onunda beceriler.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
200
MiUi 13 Android 12 tabanlımı olacak acaba?

Üst Alt