Rom Miui 12 Vs Havoc aosp optimizasyon

enginbaba94

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
14
anlam veremiyorum bu insanlara miui 11 de benzerdi durum diyorum kapalı beta eeeee diyor. az biraz evrensel forumlarda takılsan hayatının sadece türkçe kaynaklardan ibaret olmadığı en azından az biraz geliştirici telegram kanallarında takılsanız bana çemkiren arkadaşlar. miui nun ne kadar berbat bir sistem optimizasyonuna sahip olduğunu anlayabilirdiniz. Hata bende ne diye linux ve android tabanları hakkında zerre bilgisi olan adamlara böyle bir konu açma cesaretinde bulunuyorum.
siz kullanın ağa direk kafa yormayın iyi günler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Havoc Os 3.4 de kaç saat ekran süresi aliyorsunuz acaba?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
anlam veremiyorum bu insanlara miui 11 de benzerdi durum diyorum kapalı beta eeeee diyor. az biraz evrensel forumlarda takılsan hayatının sadece türkçe kaynaklardan ibaret olmadığı en azından az biraz geliştirici telegram kanallarında takılsanız bana çemkiren arkadaşlar. miui nun ne kadar berbat bir sistem optimizasyonuna sahip olduğunu anlayabilirdiniz. Hata bende ne diye linux ve android tabanları hakkında zerre bilgisi olan adamlara böyle bir konu açma cesaretinde bulunuyorum.

Telegram'da takılınca android uzmanı mı olunuyor :D

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Bu kibir seni yer bitirir..

crazy_g

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
RedmiNote6Pro
Konular
28

The last android and linux bender. giggle~~clap~~

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Miui 11'in sorunlu olması otomatikmen 12'ninde sorunlu olacağı anlamına mı geliyor ? Beta'nın beta'sını yükleyerek mi karar verdiniz ? clap~~

Punch

Don't criticize something you don't understand
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
helal size ukala adamlar. Android uzmanı olunduğunu söyleyen olmadı ama zeka seviyen okuma anlamana bile yetmediği için böyle anlamlar çıkarman normal. Coluk cocukla sidik yarıştıramam. Gelmiş burada fanboyluk yapıyorsunuz. yüreğin varsa kullandığın müthiş mui 11 ile jitter testi yapar koyarsın buraya.öyle sallayarak adam olunmuyor.
Kelimelerinizi lütfen düzgün bir şekilde yazınız forum kurallarını unutmayınız kullanıcılar bir birlerine "siz" diye hitap etmelidir iyi forumlar.

enginbaba94

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Engin
Cihazım
Mi Max 3
Konular
14
miui 12 normal sürüm çıktığı zaman bir tane daha jitter testi koyacağım. fark olmayacağı da göreceksiniz. bu kadar fanboyluk zarar. memeui'iniz ile "size" iyi eğlenceler.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
helal size ukala adamlar. Android uzmanı olunduğunu söyleyen olmadı ama zeka seviyen okuma anlamana bile yetmediği için böyle anlamlar çıkarman normal. Coluk cocukla sidik yarıştıramam. Gelmiş burada fanboyluk yapıyorsunuz. yüreğin varsa kullandığın müthiş mui 11 ile jitter testi yapar koyarsın buraya.öyle sallayarak adam olunmuyor.
Fanboyluk? Ağzımdan tek bir markanın bile adı çıkmadı. Hiç bir markayı övmedim. Yinede okuduğunu anlayamayan benim?
Kapalı betanın ne demek olduğunu bilmiyorsun ama dil pabuç gibi maşallah :D

Punch

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
miui 12 normal sürüm çıktığı zaman bir tane daha jitter testi koyacağım. fark olmayacağı da göreceksiniz. bu kadar fanboyluk zarar. memeui'iniz ile "size" iyi eğlenceler.
Teşekkürler 'beğenmediğiniz' bir işletim sisteminin yeni versiyonunun yeni test içeriklerini bizim ile paylaşmanıza gerek yok size testleriniz ile iyi eğlenceler.

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
enginbaba94 hatırlatmakta fayda var sanırım.
Forum Kuralları
2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.

Punch

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
9
enginbaba94 hatırlatmakta fayda var sanırım.
Forum Kuralları
2.2. Üslup : Kullanılan dilin saldırgan öğeler içermemesi ve üyelerin birbirlerine “siz” diyerek hitap etmesi esastır. Sizin için sorun olmayacak herhangi bir kelimenin, bir başkası için kırıcı olabileceğini düşünerek yazın. Sinirlerinize hâkim olamayacaksanız yazmayınız. Bir başka üyeye veya gruba hakaret/küfür edilmesi kabul edilebilir bir davranış değildir.
Ottoman iş başında clap~~

Üst Alt