Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

KenanK89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi MI8 Lite
Konular
7
Mi8 lite a uyguladım ama uyguladıktan sonra animasyonlu geliyor ana ekran. Sonra kilit ekranı da ana ekranda normal resim olarak kalıyor.

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
akşam 9 dan sonra fark ettiğim üzere dünya animasyonu gece görünümünü alıyor ve şehirlerdeki ışıklar gözüküyor baya başarılı düşünülmüş

KenanK89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi MI8 Lite
Konular
7
Konudaki zipli dosyadakileri uyguladım yeniden sorunsuz çalışıyor hepsi. Cihaz mi8 lite.

Son düzenleme:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Tüm verileri nasıl siliyoruz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Uygulama simgesine basılı tutun Özelliklere girin. Bende Clear data yazan yerden tüm verileri temizle deyin.

KenanK89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi MI8 Lite
Konular
7

Uygulama simgesine basılı tutun Özelliklere girin. Bende Clear data yazan yerden tüm verileri temizle deyin.
Çözdüm hocam sorun bunla alakalı değilmiş. Daha önceki konudan indirdiklerim sorunluymuş. Bu konudaki APK dosyalarını kurumca sorun çözüldü. Şuan sorunsuz ve akıcı.

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Ilk çıkan apklar ile denemiştim olmamıştı. Konudaki apk lar ile denedim hem kilit ekranı hemde masaüstünde çalışır. İlk mesajda yazılanları yaptım sadece teşekkürler..
Mi 9t en ufak kasma takılma yok. Bu canavar gibi cihaz neden listeye almadılar anlamak mümkün değil

Ekleme : kilit ekranı varsayılan kilit ekranı seçili olmalı. Farklı kilit ekranlarında çalışmıyor.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Dutchman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
Mi 8 Lite
Konular
2
Cihazını işlemleri yaparken dark mode da olmasın daha sonra dark mode'a tekrar alabilirsiniz. Kilit ekranını değiştiremeyediyseniz eğer öncelikle sisteminizdeki video wallpaperlardan bir tanesini hem ana ekran hem de kilit ekranına uygulayın sonrasında tekrar google duvar kağıtları uygulaması aracılığı ile super wallpaper seçimi yapın.
Yapıyorum ancak hala olmuyor hocam.
Google walpaper uygulamasında tüm verileri silin. Daha sonra açın ve animasyonlu duvar kağıtlarını seçin. İkisnide uygula seçeneği gelecektir. Birde bu konuda verilen uygulamaları yüklediniz değilmi
Evet birebir buradakileri yükledim, verileri temizlemeyi deniyorum şimdi.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayır hocam hala olmuyor. Mi 8 Lite cihaz neden olmuyor acaba adımları birebir yaptım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

yaserinanc yok hocam kafayı yiyeceğim hala yapamadım dediklerinizi birebir yaptım ama kilit ekranı bir türlü değişmiyor. alternatif olarak kullandığınız live wallpaper linkini verebilir misiniz yükledim başka playstoredan ama uygulamadı onu da. temalardan yaptığımı da değiştirmiyor bu telefon ya :(

Son düzenleme:

yaserinanc

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Thalmor-X
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
3
Ilk çıkan apklar ile denemiştim olmamıştı. Konudaki apk lar ile denedim hem kilit ekranı hemde masaüstünde çalışır. İlk mesajda yazılanları yaptım sadece teşekkürler..
Mi 9t en ufak kasma takılma yok. Bu canavar gibi cihaz neden listeye almadılar anlamak mümkün değil

Ekleme : kilit ekranı varsayılan kilit ekranı seçili olmalı. Farklı kilit ekranlarında çalışmıyor.

Redmi K20 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hocam listeye aldılar zaten redmi k20 diye geçiyor listede cihaz angel~~ Güzel yorumlarınız için teşekkkür ederim angel~~

1dreamfact

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi k20 pro
Konular
0
Bende olmuyor ya linkten driveye girmeye calisirken desteklenmeyen dosya turu diyor kendi indirdiklerim var ama kilit ekranina bir turlu gelmiyor lutfen yardimci olun

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Dutchman
Öncelikle standart temada olduğunuzdan emin olun. Daha sonra deneme yapın. Google walpaper uygulamasında daire içine aldıklarım çalışıyor. Diğeri çalışmıyor mesala sizde de bu şekilde olması lazım.

Üst Alt