Uygulama MIUI 12 Super Canlı Wallpaper v2.0 [Editlendi]

Ahmet Bilgin

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Bilgin
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Muhasebeci
Konular
1
Gerçekten harika. Mi9 da süper çalışıyor. Teşekkürler.

Alperbdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper BODUR
Cihazım
Mi8 lite
Konular
0
İlk uyguladığımda sorun olmuştu şarj da. Ekran kapalı fakat uykuya giriyordu. Bir kere reset attım düzeldi o sorun da. cihaz da sonra kayda değer bir etki görmedim şarj a. Pil istatistiklerinde %1-2 arası görünüyor. Takılma olarakta hiç bir şey görmedim bu şekilde. Gayet aynı stabillikte cihaz.
Reset attım derken. Yeniden mi başlatma yaptın. Ben hiç memnun değilim sürelerden 4 saat kullanim alıyorum.

KenanK89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi MI8 Lite
Konular
7
Reset attım derken. Yeniden mi başlatma yaptın. Ben hiç memnun değilim sürelerden 4 saat kullanim alıyorum.
Normal şekilde kapatıp açtım. Kullanmaya başladığı dan beri daha %40 altına düşmediği için şarj net ekran süresi bakamadım. Denk geldiğinde onada bakıcam. Genel gözlemin de dediğim gibi aşırı bir şarj düşüşü görmedim şuana kadar.

yaserinanc

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Thalmor-X
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
3
Normal şekilde kapatıp açtım. Kullanmaya başladığı dan beri daha %40 altına düşmediği için şarj net ekran süresi bakamadım. Denk geldiğinde onada bakıcam. Genel gözlemin de dediğim gibi aşırı bir şarj düşüşü görmedim şuana kadar.
Dediğim gibi arkadaş kullandığınız cihaza göre değişiyor

Alperbdr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alper BODUR
Cihazım
Mi8 lite
Konular
0
Tamam teşekkür ederim.

Talhaokte

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Redmi note 7
Konular
45
Dostum RN7 cihazın da sıkıntısız çalıştırdım dark mode kapalı iken, ve saati manuel değiştirerek defaultlar da saat değişince kararıyor veya aydınlanıyor sıkıntı yok, fakat dark mode alınca telefonu gündüzken bile default walpaperlar kararıyor, bunu nasıl halledebilirim?

yaserinanc

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Thalmor-X
Cihazım
Xiaomi Mİ 9T
Konular
3
Dostum RN7 cihazın da sıkıntısız çalıştırdım dark mode kapalı iken, ve saati manuel değiştirerek defaultlar da saat değişince kararıyor veya aydınlanıyor sıkıntı yok, fakat dark mode alınca telefonu gündüzken bile default walpaperlar kararıyor, bunu nasıl halledebilirim?
Versiyon 2.0 dosyalarını deneyin derim hocam

Üst Alt