Yardım Miui 12 sıkıntısı

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Miui 11 kullanırken tam ekran hareketleri hafif kasıyordu ama miui 12 ile daha çok arttı. Zaten geç geldi üstelik kasması çok sinir bozucu. Telefonu ayarlardan sıfırladımda. Ram kullanımıda gözle görülür arttı.

Pişman olmaya başladım miui 12 den.

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
bende böyle bi sorun yok hint rom u kullanıyorum miui 12
Ben de Hindistan MIUI 11.0.6 sürümü kullanıyorum ve memnunum. Bootloaderı açmadan yüklemiştim. Siz MIUI 12yi twrp ile falan mı yüklediniz? Ben Hint için MIUI 12 yi bekliyorum ama batarya çok harcaması gibi bazı yorumlar da beni 12den soğutuyor. Çıkarsa ota ile yüklemeyi düşünüyorum ama sizde batarya falan durumu nasıl? MIUI 12yi yüklememi tavsiye eder misiniz?

Oyla:

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Ben de Hindistan MIUI 11.0.6 sürümü kullanıyorum ve memnunum. Bootloaderı açmadan yüklemiştim. Siz MIUI 12yi twrp ile falan mı yüklediniz? Ben Hint için MIUI 12 yi bekliyorum ama batarya çok harcaması gibi bazı yorumlar da beni 12den soğutuyor. Çıkarsa ota ile yüklemeyi düşünüyorum ama sizde batarya falan durumu nasıl? MIUI 12yi yüklememi tavsiye eder misiniz?
ben miflash ile yükledim 9-10 saat ekran süresi alıyorum memnunum

Oyla:

baydanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bayram Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
17
Cevaplarınız için teşekkürler. Ben kilidi açmak istemiyorum. Acele etmeyip yorumlara da bakarak yayınlandığı zaman ota üzerinden yüklerim ben o zaman. Zaten şu an kullandığım 11.0.6dan da memnunum. Bir de çok sevdiğim ve henüz MIUI 12ye uygun sürümü olmayan kullandığım bir temam var. 12ye geçip bunu da kaybetmek istemiyorum. Tekrar teşekkür ederim.

Oyla:

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Kronik bir sorun hocam. Bende mix2 var babamda 9 pro var ikisininde de kasma var. Güncelleme ile halledilebilir bence ama ben pek umursadıklarını sanmıyorum. Aosp romlar 2-3 kat daha stabil ve hızlı bence denemenizde fayda var.

Oyla:

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Yeni bir mi launcher APK sı çıkmış. Dün akşam indirdim. Baya stabilleşti. Düzeldi telefon. Üstelik APK alpha sürümü. Apkyı kurdum. Yedeğinide alıcağım. Mi launcher sürümü 4.21.0.2462.

Oyla:
Üst Alt