Yardım Miui 12 sıkıntısı

Paralor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Miui 11 kullanırken tam ekran hareketleri hafif kasıyordu ama miui 12 ile daha çok arttı. Zaten geç geldi üstelik kasması çok sinir bozucu. Telefonu ayarlardan sıfırladımda. Ram kullanımıda gözle görülür arttı.

Pişman olmaya başladım miui 12 den.

Can123im

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Redmi note 9pro
Meslek
Öğrenci
Konular
8
Denedim, daha iyi oldu tam ekran kullanımı. Fakat kesinlikle geliştirilmesi gerekiyor tam ekran kullanımı.
Daha iyi olmasına sevindim hocam güncelleme gelene kadar idare edin bakalım

Oyla:

roethlisberger

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Redmi Note 9s
Konular
7
anladığım kadarıyla 4gb ramli note 9s'lerde hep aynı problem var ya. kesinlikle stabil değil. arkaplandaki uygulamalara giriyosun takılıyo, ana ekrana dönmek istiyosun takılıyo. kafayı yedim aldığım günden beri rom değiştirip duruyorum, bu takılma konusuna acayip takıntı yaptım. şu ana kadar en iyisi stok eu rom 11.10 sürümüydü ve birazdan yine dönecem o roma. büyük hevesle almıştım ama ilk defa xiaomi beni hayal kırıklığına uğrattı bu telefonla.

Oyla:

illgTR8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlkerysnbkn
Cihazım
Redmi note 8 pr
Meslek
Ögrenci
Konular
14
Miui 11 kullanırken tam ekran hareketleri hafif kasıyordu ama miui 12 ile daha çok arttı. Zaten geç geldi üstelik kasması çok sinir bozucu. Telefonu ayarlardan sıfırladımda. Ram kullanımıda gözle görülür arttı.

Pişman olmaya başladım miui 12 den.
Hocam redmi note 8 pro kullanıyorum MIUI 12.0.2 de aynı sıkıntılar bendede var arada bir uygulamadan çıkarken FPS atlaması gibi bir şey yaşanıyor bir tema kullanıyodum onda öyle bir şey olmuyor ama orjinal temasını kullanmak istiyorum temayı kişiselleştirden ayarlamaya çalışıyorum öylede olmuyor yine aynı sıkıntı umarım yeni güncellemeler ile düzelir

Oyla:

HakPerest1167

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note9S 64/4
Konular
4
anladığım kadarıyla 4gb ramli note 9s'lerde hep aynı problem var ya. kesinlikle stabil değil. arkaplandaki uygulamalara giriyosun takılıyo, ana ekrana dönmek istiyosun takılıyo. kafayı yedim aldığım günden beri rom değiştirip duruyorum, bu takılma konusuna acayip takıntı yaptım. şu ana kadar en iyisi stok eu rom 11.10 sürümüydü ve birazdan yine dönecem o roma. büyük hevesle almıştım ama ilk defa xiaomi beni hayal kırıklığına uğrattı bu telefonla.
4gb versiyonu kullanıyorum. Xiaomi.eu romdayım dün miui 12 güncellemesi yaptım. Canlı duvar kağıdı kullanmama rağmen gram kasma yok fakat çözülemeyen bekleme modunda şarj yeme sıkıntım var çok rom denedim çözülmedi o sıkıntı.

Oyla:

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Reis bi sıfırla cihazı önbellekte eski ve yeni MIUI sürümlerine ait veriler çakışıyor olabilir şarjın da hızlı gitmeye başlar

Oyla:

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
4gb versiyonu kullanıyorum. Xiaomi.eu romdayım dün miui 12 güncellemesi yaptım. Canlı duvar kağıdı kullanmama rağmen gram kasma yok fakat çözülemeyen bekleme modunda şarj yeme sıkıntım var çok rom denedim çözülmedi o sıkıntı.
note9s için eu miui 12 çıktı mı

Oyla:

HakPerest1167

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note9S 64/4
Konular
4
Reis bi sıfırla cihazı önbellekte eski ve yeni MIUI sürümlerine ait veriler çakışıyor olabilir şarjın da hızlı gitmeye başlar
Yok be reis. Romları MiFlashtool üzerinden temiz kurulum yaptım. Yine çare olmadı. Bir şeyler deniyorum bakalım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

note9s için eu miui 12 çıktı mı
Daha önce bölgesel olarak stock çıkmıştı. Yakın zamanda global roma çıktı. Global roma çıktıktan sonra eu custom rom da çıktı.

Oyla:

redmi5plus

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Öğrenci
Konular
104
Yok be reis. Romları MiFlashtool üzerinden temiz kurulum yaptım. Yine çare olmadı. Bir şeyler deniyorum bakalım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Daha önce bölgesel olarak stock çıkmıştı. Yakın zamanda global roma çıktı. Global roma çıktıktan sonra eu custom rom da çıktı.
link var mi

Oyla:
Üst Alt