Rom MIUI 12 Repack by greeshan

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Son güncellemeyi almadım hocam da bildirim sorunu değil aslında olay tam anlamıyla. Olay whatsapp'ı arka planda tamamiyle uyutması :( Mesajı atan kişi mesajın bana iletilmediğini söylüyor ancak whatsapp'ı açtığımda iletildiğini söylüyor :(
bir de son güncellemeden sonra bakalım hocam o zaman anlarız sorun romdamı

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Alakası yok hocam hepsinde aynı ne yazık ki. Birde whatsapp bildirim sorunum var mesela arkadaş bana mesaj atmış 1 2 saat önce ama wpye girmeden bildirim gelmiyor arka planda wpyi tamamiyle uyutuyor. Arkadaş diyor 1 2 saat boyunca görmedin mesaj iletilmedi bile diyor bu sorunu nasıl çözeceğiz instagram hadi o şekil kullanılır da wp arka planda çalışmıyor sanırım kısıtlama yok yaptım miui pil optimizasyonunuda halbu ki.
Hocam benim sorun da Gmail. Uygulamayı açmadan bildirim alamıyorum. WhatsApp'da sorun yok

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Hocam benim sorun da Gmail. Uygulamayı açmadan bildirim alamıyorum. WhatsApp'da sorun yok

Demek ki kişiden kişiye değişiyor enteresan bu neden böyle olabiliyor acaba epey bir kurcaladım umarım sorun çözülmüştür şuanlık düzeldi gibi.

muhammed540

...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Samsung s20 FE
Konular
353

Senkronizasyon açıksa ve pil tasarrufu kapalı ise saniyesinde gelir

mustafa.cemrek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi10t pro
Konular
1
Son güncellemeyi almadım hocam da bildirim sorunu değil aslında olay tam anlamıyla. Olay whatsapp'ı arka planda tamamiyle uyutması :( Mesajı atan kişi mesajın bana iletilmediğini söylüyor ancak whatsapp'ı açtığımda iletildiğini söylüyor :(
bende aero wp var. bildirimlerde öyle bir sorunu hiç yaşamadım 3 aydır bu romdayım. gmail bazen tam zamanlı geliyor bazen gelmiyor tek sıkıntı o.

hiç bir ayarlama yapmıyorum rom u kurup hiç birşeyi kısıtlamadan kullanıyorum 5-6 saat ekran süresi alıyorum çok rahat yetiyor günlük

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
bende aero wp var. bildirimlerde öyle bir sorunu hiç yaşamadım 3 aydır bu romdayım. gmail bazen tam zamanlı geliyor bazen gelmiyor tek sıkıntı o.

hiç bir ayarlama yapmıyorum rom u kurup hiç birşeyi kısıtlamadan kullanıyorum 5-6 saat ekran süresi alıyorum çok rahat yetiyor günlük
Bende hala devam ediyor şimdi resetleyip güncellemesini yapacağım bakalım devam edecek mi hocam :)

Samet061905

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
20
Arkadaslar guncellemeyi wipe data/cache yaptiktan sonra direk kursam olurmu ? Twrp icin birsey yapmam gerekiyormu ?

0zaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Con Sinov
Cihazım
rn8p (begonia)
Meslek
Öğrenci
Konular
0
Arkadaslar guncellemeyi wipe data/cache yaptiktan sonra direk kursam olurmu ? Twrp icin birsey yapmam gerekiyormu ?
Hocam hali hazırda gresshan rom da isen direkt install deyip romu kur verilerin silinmeden geçiş yaparsın
Ek bişey yapmana gerek yok

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Bende hala devam ediyor şimdi resetleyip güncellemesini yapacağım bakalım devam edecek mi hocam :)
Hala devam ediyor ne yazık ki :( Android 10 miui 11 deodex'e geçiş yapacağım bu rom'dan.

Üst Alt