Rom MIUI 12 Repack by greeshan

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
Benim de bir sorum olacak, ekteki resimde ortada ki şekilde oluyor mu bizim cihazlarda? Yani arama barı en aşağıda. Değişecek bir ayar bulamadım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Benim de bir sorum olacak, ekteki resimde ortada ki şekilde oluyor mu bizim cihazlarda? Yani arama barı en aşağıda. Değişecek bir ayar bulamadım.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

bu görüntüler miui 12.5 görüntüleri mi acaba

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Evet, ama MIUI 12'de var olması lazım. MIUIpro bu şekildeydi

benim bildiğim kadarıyla o alt bardaki sağdaki simge sadece çin altyapılı romlarda oluyor ya da miui 12.5 ile gelen bir şeydi

srmrmr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
3
benim bildiğim kadarıyla o alt bardaki sağdaki simge sadece çin altyapılı romlarda oluyor ya da miui 12.5 ile gelen bir şeydi
Demek ki o yüzden Mıuı Pro da vardı :)

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Bu arada son gelen güncelleme ile birçok yerdeki ingilizce yerler Türkçe'ye dönmüş

ben de uzun süredir kullanıyorum hiçbir zaman böyle bir sorun olmadı belki de resimle alakalıdır hocam kendiniz full ekran bir şey paylaşmayı deneyiniz. Reklam olmaması da etkiliyor olabilir
Alakası yok hocam hepsinde aynı ne yazık ki. Birde whatsapp bildirim sorunum var mesela arkadaş bana mesaj atmış 1 2 saat önce ama wpye girmeden bildirim gelmiyor arka planda wpyi tamamiyle uyutuyor. Arkadaş diyor 1 2 saat boyunca görmedin mesaj iletilmedi bile diyor bu sorunu nasıl çözeceğiz instagram hadi o şekil kullanılır da wp arka planda çalışmıyor sanırım kısıtlama yok yaptım miui pil optimizasyonunuda halbu ki.

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Alakası yok hocam hepsinde aynı ne yazık ki. Birde whatsapp bildirim sorunum var mesela arkadaş bana mesaj atmış 1 2 saat önce ama wpye girmeden bildirim gelmiyor arka planda wpyi tamamiyle uyutuyor. Arkadaş diyor 1 2 saat boyunca görmedin mesaj iletilmedi bile diyor bu sorunu nasıl çözeceğiz instagram hadi o şekil kullanılır da wp arka planda çalışmıyor sanırım kısıtlama yok yaptım miui pil optimizasyonunuda halbu ki.
çok nadir de olsa bende de o whatsapp bildirim sorunu oluyor. Son güncellemeden sonra da devam etti mi bildirim sorunu

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
çok nadir de olsa bende de o whatsapp bildirim sorunu oluyor. Son güncellemeden sonra da devam etti mi bildirim sorunu
Son güncellemeyi almadım hocam da bildirim sorunu değil aslında olay tam anlamıyla. Olay whatsapp'ı arka planda tamamiyle uyutması :( Mesajı atan kişi mesajın bana iletilmediğini söylüyor ancak whatsapp'ı açtığımda iletildiğini söylüyor :(

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Son güncellemeyi almadım hocam da bildirim sorunu değil aslında olay tam anlamıyla. Olay whatsapp'ı arka planda tamamiyle uyutması :( Mesajı atan kişi mesajın bana iletilmediğini söylüyor ancak whatsapp'ı açtığımda iletildiğini söylüyor :(
Sanırım bu WhatsApp ın kendi sorunu. Ben WhatsApp+ kullanıyorum, güncellemeden önceki romda bildirimle alakalı problem yoktu.

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Sanırım bu WhatsApp ın kendi sorunu. Ben WhatsApp+ kullanıyorum, güncellemeden önceki romda bildirimle alakalı problem yoktu.
Hocam whatsapp ile alakalı bir şey değil bence sorun rom'da. Arka planda uyutuyor stock rom'da ya da aosp rom'da bu sorunu yaşamadım hiç. Greeshan'ı ne zaman kursam bu sprunla karşılaşıyorum..

Üst Alt