MIUI 12 [MIUI 12] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı V12.0.0.4 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Herkese selamlar 12.0.2.0 kararlı yarım saat önce güncelleme menüme düştü ve indirdim. Yüklemek için şarjın dolmasını bekledim, şarj dolduktan sonra güncellemeye dokundum ve güncelleme uçtu. Uygun güncelleme yok, 11.0.5.0 kararlı diyor. Neden geri çekip duruyorlar acaba çok merak ettim.
Muhtemelen bu güncelleme ilk başta bir deneme amaçlı yayınlandı. İstenilen rakama ulaşınca geri çekildi. Şimdi geri bildirimleri bekleyecekler ona göre tekrar sürecekler veya tamamen geri çekilecek.
Tabi bu yükseltemezsiniz demek değil.
Konudaki ota dosyasını indirip telefon hafızasına atın. Sistem güncelleme menüsüne gelip 11 yazısına 5-6 kere tıklayın ek güncelleme seçenekleri açıldı gibi bir yazı belirecek.
Hemen ardından sağ üstteki 3 noktaya basıp güncelleme paketini seçin kısmından yüklediğiniz ota dosyasını gösterin.

Ilovecoco

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
inen dosya 693.61 MB, güncelleme menüsünden dosyayı seçtiğimde "its not allowed to upgrade to unofficial rom package" diyor.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Bende bunu anlamıyorum şimdi biz kurduk birşeyleri düzeltip tekrar yayınlayacaklar ee biz ne olacaz ? Benim cihazım garantili yani bootloader falan kapalı.

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
10
Bende bunu anlamıyorum şimdi biz kurduk birşeyleri düzeltip tekrar yayınlayacaklar ee biz ne olacaz ? Benim cihazım garantili yani bootloader falan kapalı.
Merak etmeyin hocam sürüm sağlam. Biz sizden önce deniyoruz BL kilidi açık olanlar olaraktan kendimizi feda edip telefonu deneme tahtasına çevirdik resmen. haha-- Bu yapılan sadece resmi olaraktan geri bildirim alma durumu çok da mühim değil.

mesro09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Sergen
Cihazım
mi9se
Konular
25
Merak etmeyin hocam sürüm sağlam. Biz sizden önce deniyoruz BL kilidi açık olanlar olaraktan kendimizi feda edip telefonu deneme tahtasına çevirdik resmen. haha-- Bu yapılan sadece resmi olaraktan geri bildirim alma durumu çok da mühim değil.
Teşekkür ederim cevabınız için

Mehemmed.isg

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehemmef
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
32
Endonezya icin miui 12 nezaman gelir?