Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

pervasiz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
xiaomi
Konular
16
Redmi note 7 birkaç gündür MIUI 12 kullanıyorum. Hata göremedim, görünüşü de güzel fakat 11 de iken 8-9 saat olan ekran sürem 5,5 -6 saate düştü. Şimdilik sıkıntım bu

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
yorumlar çok kafa karıştırdı :) mi8 se için genell bir yorum yapacak var mı ? yeni güncelleme ne zaman gelir ?

OGSKY

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Lavender & 9S
Konular
8
yorumlar çok kafa karıştırdı :) mi8 se için genell bir yorum yapacak var mı ? yeni güncelleme ne zaman gelir ?
Hocam genel olarak iyi, sistem başlatıcı bazen siyahta kalıyor tekrar menüye tıklayıp geçebiliyorsunuz onu da sorun olmuyor. Pil olarak bence iyi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

termox002

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
muhi
Cihazım
mi band
Konular
1
Şimdilik yaptığım şarj süresine etkisi olduğuna emin olduğum ayarları ve kullandığım sürümü paylaşayım. v12 testim bitince karşılaştırmalı test ederim. Bu arada v12'de sorun yaşamadım dedim ama whatsapp problemi bende de oldu. Ama çözümü bir alt alıntıda var. Onun haricinde takılmalar yokta bir bitmemişlik var gibi en ufak bir hata görünce deli olan takıntılı arkadaş eğer bunu okuyorsan lafım sana daha yükleme güzel kardeşim üzer seni. Sen biraz daha bekle :D :D Şarj süresine gelecek olursam ilk ekran sürem 6 saat 23 dk sürdü mi 9 da. İlgimi çeken bir önemli nokta ise rami v11 boştayken hiç bir uygulama açık değilken 3 gb ram kullanıyordu. bu ise 2,5 gb kullanıyor. Yani önemlimi bilmem ama ram performansı artmış. Her uygulama uyumlu çalışmıyor bilginize mesela online işlemlerin ve ziraat mobilin rengi bozuk olarak açılıyor. Umurumda değil işimi halledip çıkıyorum. Ama senin umurundaysa böyle şeyler veya oyun oynuyorsan bence bekle v11 de bir süre daha sayın okur :D Genel anlamıyla sevdim. İpad kullanıyorum bir yandan aynı ekranda bir kaç uygulama ile çalışmak keyifli bir his sırf onu kullanabilmek için v12'ye yükselttim. Bazı çıkan kusurları da göz ardı ediyorum. Bu sizin tercihinize kalmış. Ben EU ve Masiki V11'de stabil versiyonlarını denedim ama şansım yaver gitmedi sorunlar çıktı. Miroomu v11 ile sevdim. şimdi v12 de Eu ve masik denemedim belki onlarda bu bahsettiğim sorunlar yokturdur bir bakın derim. Eu'dada akıllı ağ modu var diyorlar ama sorunca kimse cevap vermiyor bende bulamadım akıllı ağı. Sırf akıllı ağdan vazgeçemediğim için miroom'dan ayrılmıyorum. Bunlar benim artılarım eksilerim V11 vs V12 batarya performansı konusunu açtığımda görüşmek üzere. yeni bir sorunla karşılaşırsam yazarım. Sevgiyle kalın.

(Pil performansına katkısı olduğunu düşündüğüm ayarlar.)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bunu uygulayınca whatsapp düzeldi. Sağolasın dostum.

Teşekkür ederim bakalım becerebilirsek inşallah.
Hocam Ziraat uygulamasında sorun yaşamamak için karanlık mod ayarlarında bireysel uygulamalar sekmesinde ziraat mobil uygulamasının karanlık modunu kapatarak renk bozukluğunu giderebilirsniz

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
Hocam genel olarak iyi, sistem başlatıcı bazen siyahta kalıyor tekrar menüye tıklayıp geçebiliyorsunuz onu da sorun olmuyor. Pil olarak bence iyi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tam ekran modu çalışıyor mu

BlackSilverX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Black
Cihazım
Poco X3 & Mi6
Konular
2
Mi6 için hiç bir şey yapmadan direkt OTA üzerinden güncelledim. Hiç bir problem yok günlerdir. Sol üstten ve sağ üstten ayrı ayrı kaydırma fonksiyonu çok güzel olmuş. Diğer cihazları bilmiyorum ama mi6 telefonu olan mutlaka MiRoom 12 kurmalı.

aokcbs

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
onur
Cihazım
note 3
Konular
8
Ekran süremin neden az göründüğünü anladım . Mesela gece yatmadan önce 5saat 20 dk olan ekran sürem şarja falan takmadığım halde şu anda 3 saat 40 dkya düşmüş . Mi note 10 da pil menüsünde sıkıntı var sanırım.

Smallville

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
5
Mi9t pro için kurulum yapayım mı? Öneriniz nedir? Hatalar mevcut mu?

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Note 8 için de en kısa sürede bekliyoruz