Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

İbraz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi not 3
Konular
0
Sa arkadaşlar rom nasıl? Durduruldu hataları vs devam ediyor mu hala? Bir ara yüklemiş idim bazı uygulamaları açmıyor ve ana ekranda ara sıra durduruldu hatası veriyordu

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Kullandığım en iyi rom durduruldu ama hala telefonumda kullanırım.

Pansophy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erdem
Cihazım
Red Mi Note 7
Konular
0
ROM nasıldır. Kullanılabilirliği var mıdır hala. Güncelleme vs. gelmediği için güvenlik yönünden sıkıntı çeker miyim.

Furkan Tekinşen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan T.
Cihazım
Mi9se
Konular
28
Kasma donma var, yedek anlamadığım için 1 seneden beri kullanmakta olduğum rom dur

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Bir yılı aşkın bir süredır miroom kullanıyorum önceki telefonumda da böyleydi ara sırada masık kullandım. Şuan ikiside durdu mi room eu tabanlı idi ama biraz daha fazla özellik sunuyordu. Benzer özelliklerde şuan hangi romlar var.

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Bir yılı aşkın bir süredır miroom kullanıyorum önceki telefonumda da böyleydi ara sırada masık kullandım. Şuan ikiside durdu mi room eu tabanlı idi ama biraz daha fazla özellik sunuyordu. Benzer özelliklerde şuan hangi romlar var
5-6 aydır MiuiMix kullanıyordum, crdroidi deneyim dedim denemez olaydım 1 saat dayanabildim Eu ya geri döndüm. gözlemlerim miuimix, eu roma göre genel anlamda bir tık daha iyi 12.5 stabil romunda.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
5-6 aydır MiuiMix kullanıyordum, crdroidi deneyim dedim denemez olaydım 1 saat dayanabildim Eu ya geri döndüm. gözlemlerim miuimix, eu roma göre genel anlamda bir tık daha iyi 12.5 stabil romunda.
Ufak tefek fazlalığı varmı özellik bakımından. Mesela şuan 12x aldım çift tıklama ekran kapama yok, ekranı kaldırınca uyanıp yüz tanıma ile kilidi acma yok. Eu romda vardır diye tahmin ediyorum ama yoksada alternatıf lazım

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Elinize sağlık..

darkwatch39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mi8
Konular
0
Ufak tefek fazlalığı varmı özellik bakımından. Mesela şuan 12x aldım çift tıklama ekran kapama yok, ekranı kaldırınca uyanıp yüz tanıma ile kilidi acma yok. Eu romda vardır diye tahmin ediyorum ama yoksada alternatıf lazım
MI8 için konuşayım eu da olan bütün özellikler var, özellik olarak bi eksiklik hissedeceğinizi sanmam.

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
MI8 için konuşayım eu da olan bütün özellikler var, özellik olarak bi eksiklik hissedeceğinizi sanmam.
betası yokmuş 12x için. muhtemelen o yüzdende bazı özellikleri eksik olur o yüzden şuan beta desteği veren tek rom olan eu yu deneyeceğim. yarın akşama bl süresi doluyor, açıp bakarım.

Üst Alt