Rom MIUI 12 Mi Room Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

beytullahbkc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beytullah
Cihazım
Mİ12T
Konular
8
Note 8 Pro dan geçiş yaptım. İnstagram da herhangi bir sorun yaşadığımı söyleyemem. Şu anda kullandığım rom Masik P
bende bu durumu garip buluyorum işlemci iyi 6/128 modelini kullanıyorum. instagramı sildim başka modlu kullandım ondada aynı storyde video atınca özellikle akşam çekimlerinde anlık bi yığılma oluyor :@

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
hocam ben miroom stabil 11.0.5 kullanıyorum. Direk sistem silip son 20.6.18 sürümüne geçsem bir sorun olur mu ? Yoksa data silmek zorunlu mu ?

semsengineer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sems
Cihazım
note3pro
Konular
24
hocam ben miroom stabil 11.0.5 kullanıyorum. Direk sistem silip son 20.6.18 sürümüne geçsem bir sorun olur mu ? Yoksa data silmek zorunlu mu ?
temiz kurulum ile geçin hocam. romlar arası ve stabil beta arası geçişler her zaman temiz geçmek lazım..

Brusk65

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
S5
Konular
0
Hocam merhaba mi 6 kullanıyorum miui 12 eu rom dayım miroom daha mı iyi stabil ve pil konusunda bilgi verirmisiniz teşekkür ederim şimdiden

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Hocam merhaba mi 6 kullanıyorum miui 12 eu rom dayım miroom daha mı iyi stabil ve pil konusunda bilgi verirmisiniz teşekkür ederim şimdiden
evet pil konusunda iyi ama çalışmayı durdurdu ue da kalabilirsin ya da revos öneriririm

AnıLAkgLu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AnıL
Cihazım
mi 6
Konular
51
evet pil konusunda iyi ama çalışmayı durdurdu ue da kalabilirsin ya da revos öneriririm

revosa geçmeyi düşünüyorum. Görüşleriniz neler ? Miui 12 de Magisk,gcam gibi şeylerde sorun oluyor mu ? Eğer stabil sorunsuz diyorsanız kullanmak istiyorum.

Üst Alt