Ana Başlık MIUI 12 Geliyor!

fancyshmancy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mr Fancy
Cihazım
MI 8 LITE
Konular
0
en geç ağustosa kadar bütün cihazlara gelir diye düşünüyorum

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51

Xiaomi Alperen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Xiaomi Redmi 6A
Konular
33
Hocam iyi güzelde hala bu 11 sürümü adam olamadı ne bu acele anlamıyorum. 12 ile uğraşan mühendsileri 11' i adam etmek için çalıştırsa çok daha mutlu olacak kullanıcı. Mi Note 10 Cihazım 11 sürümü ile geliyor 10 sürümüne istesem de dönemiyorum. 11 Sürümü de ne kadar düzeltilmeye çalışılsa da (Globalinde) saçma saçma hataları olan bir sürüm
Bence koronadan kaçmak için çabuk yayınlıyorlar ama çindede korona bitti

Bashirr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehdixan
Cihazım
Redni Note 7
Konular
46
Miui Resmi Weibo hesabından açıklama:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Paylaşılan diğer haberler:

Kamera arayüzü böyle olabilir:

Diğer haberler:

MIUI12 ilk haberleri sızdı! Karanlık Mod 2.0!

MIUI karanlık modu 2019'un başlarında serbest bıraktıktan sonra, koyu rengin güzelliği daha da ileri gidebilir mi diye düşünüyoruz. Bu kez, küresel kapsam son derece samimi:

Küresel kapsama alanı, 42 sistem uygulaması derinden uyarlanmıştır, 20 ana uygulama MIUI için derinden özelleştirilmiştir ve çok sayıda üçüncü parti uygulaması artık doğrusal olmayan ters renk algoritmalarını desteklemektedir;
② Güçlü doğrusal olmayan renk tersine çevirme algoritması, arabirim öğelerini doğru bir şekilde tanımlayın ve her arabirim nesnesi için dinamik olarak ters renk;
Ters renk algoritması Lab, HSV renk uzayını temel alır ve ters renk adaptasyonu daha geniş ve daha doğaldır. Tabii ki, daha fazla ayrıntı var!

Hayal gücüne dokunun ve gerçeği hissedin. 27 Nisan günü saat 14.00'de, Xiaomi 10 Youth Edition 5G Yeni Ürünler ve MIUI 12 konferansına katılmaya davetlisiniz.

Duvar kağıdı karanlık modda çok parlaksa ne yapmalı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x Duvar kağıdı akıllıca soluk, derinden daldırılmış ve son derece samimi! Siyahı bastırmak yerine, piksel seviyesinde doğru karartma, gerçek dünyada ışık ve karanlık değişimini simüle etme ve gerçek renkleri geri yükleme. MIUI12 Dark Mode 2.0, global kapsama alanı, son derece samimi.

Karanlık modu kullanırken, gündüzleri net bir şekilde göremediğiniz ve geceleri çok göz kamaştırdığınız sıkıntılarınız var mı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x kontrastı otomatik olarak ayarlar, ışıkla birlikte hareket eder ve son derece samimi!
Moda Karanlık moddan ve gece modundan geçin ve ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlayın;
BrightWCAG standardına, yüksek renk seçimi kontrastına ve parlak ışık ortamında daha net içeriğe uygun renk tasarımını benimseyin;
Karanlık ışık ortamında kontrast, ekran parlaklığına göre akıllıca azaltılır ve geceleri göz kamaştırmaz.

Son uygulamalar ve bildirim kısmını değiştirseler güzeı olur)))

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Hocam iyi güzelde hala bu 11 sürümü adam olamadı ne bu acele anlamıyorum. 12 ile uğraşan mühendsileri 11' i adam etmek için çalıştırsa çok daha mutlu olacak kullanıcı. Mi Note 10 Cihazım 11 sürümü ile geliyor 10 sürümüne istesem de dönemiyorum. 11 Sürümü de ne kadar düzeltilmeye çalışılsa da (Globalinde) saçma saçma hataları olan bir sürüm
Biz buna satış politikası diyoruz hocam :) sürekli yenilik ve güncellik getiren bir marka gibi gösteriyorlar kendilerini.

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
Gerçekten yorumlarda herkes haklı ve şunu da ben eklemek istiyorum uzun zamandır Xiaomi kullanıcısıyım yani ben kullanırken cevremdekiler dalga geçerdi bu nasıl marka diye hiç duymadım boş telefon şuan herkes almak için can atıyor o ayrı konu tabi ama şu bir gerçektir ki eski performans yok artık donma desen var kasma desen var yani daha önce donma kasmadan bahsetsen şöyle bı sırıtır dım ne yani Samsung mu HTC mi Sony mi iPhone mu bu diye dalga geçerdim :Dpeki ya şimdi:@nerde o eski Xiaomi o da bitti desek yeridir

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75

Üstteki resim biraz TEMA gibi geldi.Alttaki resime bakarsak sanki biraz One UI tarzı dokunuşlar olacak gibi.

Üst Alt