Ana Başlık MIUI 12 Geliyor!

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Umarım köklü değişim olur,özellikle son uygulamalar ve bildirim çubuğu artık eskidi,yeni tasarımlar gerekiyor.Bu sürümden çok umutluyum özellikle sızıntılarda gördüğüm son uygulamalar çekmecesi oylamada seçildiyse mükemmel olacak.

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
3D Designer
Konular
162
Umarım köklü değişim olur,özellikle son uygulamalar ve bildirim çubuğu artık eskidi,yeni tasarımlar gerekiyor.Bu sürümden çok umutluyum özellikle sızıntılarda gördüğüm son uygulamalar çekmecesi oylamada seçildiyse mükemmel olacak.
Son uygulamaların değişmesi bencede çok güzel olacaktır hocam

CAPİTAL

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Molly
Cihazım
9TPRo
Konular
26
Uygulama simgeleri hala aynı bu nasıl yeni sürüm ya felaket bi köklü yenilikmiş hahahahahahaahahah

Ferhat07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Mi8 lite
Konular
51
Miui Resmi Weibo hesabından açıklama:
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Paylaşılan diğer haberler:

Kamera arayüzü böyle olabilir:

Diğer haberler:

MIUI12 ilk haberleri sızdı! Karanlık Mod 2.0!

MIUI karanlık modu 2019'un başlarında serbest bıraktıktan sonra, koyu rengin güzelliği daha da ileri gidebilir mi diye düşünüyoruz. Bu kez, küresel kapsam son derece samimi:

Küresel kapsama alanı, 42 sistem uygulaması derinden uyarlanmıştır, 20 ana uygulama MIUI için derinden özelleştirilmiştir ve çok sayıda üçüncü parti uygulaması artık doğrusal olmayan ters renk algoritmalarını desteklemektedir;
② Güçlü doğrusal olmayan renk tersine çevirme algoritması, arabirim öğelerini doğru bir şekilde tanımlayın ve her arabirim nesnesi için dinamik olarak ters renk;
Ters renk algoritması Lab, HSV renk uzayını temel alır ve ters renk adaptasyonu daha geniş ve daha doğaldır. Tabii ki, daha fazla ayrıntı var!

Hayal gücüne dokunun ve gerçeği hissedin. 27 Nisan günü saat 14.00'de, Xiaomi 10 Youth Edition 5G Yeni Ürünler ve MIUI 12 konferansına katılmaya davetlisiniz.

Duvar kağıdı karanlık modda çok parlaksa ne yapmalı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x Duvar kağıdı akıllıca soluk, derinden daldırılmış ve son derece samimi! Siyahı bastırmak yerine, piksel seviyesinde doğru karartma, gerçek dünyada ışık ve karanlık değişimini simüle etme ve gerçek renkleri geri yükleme. MIUI12 Dark Mode 2.0, global kapsama alanı, son derece samimi.

Karanlık modu kullanırken, gündüzleri net bir şekilde göremediğiniz ve geceleri çok göz kamaştırdığınız sıkıntılarınız var mı?

MIUI12 Dark Mode 2.0 x kontrastı otomatik olarak ayarlar, ışıkla birlikte hareket eder ve son derece samimi!
Moda Karanlık moddan ve gece modundan geçin ve ekranın parlaklığını otomatik olarak ayarlayın;
BrightWCAG standardına, yüksek renk seçimi kontrastına ve parlak ışık ortamında daha net içeriğe uygun renk tasarımını benimseyin;
Karanlık ışık ortamında kontrast, ekran parlaklığına göre akıllıca azaltılır ve geceleri göz kamaştırmaz.

Yine bomboş bir güncellenme bu Xiaomi ye ne oldu eskiden böyle değildi artık her güncelleme sonrası rezil ediyor telefonu Android 10 sonrası kasmayan cihazım kasmaya başladı şimdi bakıyorum yok karanlık mod falan gerek varmı karanlık mod zaten var boş bir güncelleme gibi gözüküyor önce şu yaptıkları güncelleme ile kasma pil sorunu vs düzeltseler umulurki bu güncelleme ile telefonu daha da çöp hale getirmezler

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
40
Bu XİAOMİ firması bir zamanlar iki şeyi çok iyi yapıyordu. Birincisi, çıkardığı f/p cihazlarıyla kullanıcı kitlesinin gönlünü fethediyor ; ikincisi ise alt seviye cihazlarda bile başarılı performans gösteren miui arayüzündeki beklentiyi yüksek tutuyordu.
Mi10 serisi modeliyle ilk teoriyi zaten kendisi çürüttü, ikincisinde ise miui 11 de yarattığı hayalkırıklığı yüzünden beklentileri azalttı. Artık algı yönetimi de işe yaramıyor.
Aslına bakarsanız Miui 12 den hiç bir beklentim yok. ( Ki gelmeyeceği söylenen Mi6 mı bu yüzden daha çok sever oldum)
Bence siz de fazla hayale kapılmayın derim. Miui 11 den fazla artısı olmayacak.

efekcr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
3
Yine büyük yenilikler yok gibi görünüyor. Şu yazı tipini MIUI 11'de değiştireceğiz demişlerdi değişmemişti, umarım 12'de değişir. Arayüzde yaşanan hafif lag sorununu çözüp, bir de WhatsApp, Instagram, Snapchat gibi uygulamalarda kameranın berbat çalışması problemini giderirlerse MIUI 12 güzel olur diyorum. Yaşayıp göreceğiz..

Üst Alt