MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 920
  • Görüntüleme 82K

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 8 Global Kararlı v12.0.1.0 QCOMIXM

Güncelleme Yöntemleri

1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp /Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip Mi Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.Mi Flash ile Redmi Note 8'e rom yüklemek için Rehber - Redmi Note 8 Mi Flash ile Global Rom nasıl yüklenir ? bu konuya bakabilirsiniz.

MiFlash 2016.04.01.0 64Bit

OTA İndirme Bağlantısı ;
-
Recovery İndirme Bağlantısı ;
Fastboot İndirme Bağlantısı ;

NOT: Yapılan işlemlerde oluşabilecek herhangi bir problemde sorumluluk size aittir.Ben veya Miui Türkiye asla sorumlu tutulamaz.
Önemli
Bootloader kilidi kapalı, normalde Çin cihazı olup Global yazılımı yüklenmiş "kayıtlı" diye satılan cihazların MIUI 12 sonrasında çoğunda "System has been destroyed" olayı olmuş, bu doğru. Bu olay MIUI 10'dan MIUI 11'e geçerken de oldu bu cihazlarda.

Fakat garantili / Çin cihazı olup bootloader kilidi açık olan cihazlar / gerçekten Global olup bootloader kitli olan cihazlarda (kayıtlı diye satılan cihazların %99'u Çin cihazıdır) sorun yok.

Sizin elinizde de bu tür cihaz varsa bootloader kilidini açıp sonra MIUI 12 güncellemesini yapın.

Son düzenleme:

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6