MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 920
  • Görüntüleme 83K

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
mıu 12.0 .0.2 sürümü ota olarak gelen varmı başladımı verilmeye

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
mıu 12.0 .0.2 sürümü ota olarak gelen varmı başladımı verilmeye
Bende global 11.0.9.0 yüklü uygun güncelleme yok diyor. 12 güncelleme gelmişti batarya pil ömrü çok kötü denildiği için güncellememiştim. Bakalım düzgün bir güncelleme gelirse yükleriz. Yohsam böyle iyi macera aramayalım kendimize.

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Bende global 11.0.9.0 yüklü uygun güncelleme yok diyor. 12 güncelleme gelmişti batarya pil ömrü çok kötü denildiği için güncellememiştim. Bakalım düzgün bir güncelleme gelirse yükleriz. Yohsam böyle iyi macera aramayalım kendimize.
bende 11.0.11.0 vardı çıktığı gibi 12.0.2.0 ı yükledim pilde ciddi farketti çünkü 11.11 cidden çekiyordu, 12 de ise ben şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım hatta başta yüklendikten sonra cihaz açılınca dondu kastı falan sonra fabrika ayarlarından sıfıra döndürünce cihaz kendine geldi ve şuana kadar maşallah tıkır tıkır ama geri çekmişler işte nedense..

DeadPool453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkut
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
bende 11.0.11.0 vardı çıktığı gibi 12.0.2.0 ı yükledim pilde ciddi farketti çünkü 11.11 cidden çekiyordu, 12 de ise ben şuana kadar hiçbir sorun yaşamadım hatta başta yüklendikten sonra cihaz açılınca dondu kastı falan sonra fabrika ayarlarından sıfıra döndürünce cihaz kendine geldi ve şuana kadar maşallah tıkır tıkır ama geri çekmişler işte nedense..
bende 11.0.11.0 var daha halen 12 gelmedi 2021 gircez daha yok daha bide android 11 alıcak diyolar daha 10 u alamadık adam akıllı

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Dediğiniz gibi geri çekmişler demekki bir sorun var. Xiaomi miui güncellemelerine güvenilmiyor, iyi çalışan cihazı hiç edebiliyorlar. Amaçları da zaten bu olmalı, cihazı boz müşteri yenisini alsın.

aliveli78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 8
Konular
8
Dediğiniz gibi geri çekmişler demekki bir sorun var. Xiaomi miui güncellemelerine güvenilmiyor, iyi çalışan cihazı hiç edebiliyorlar. Amaçları da zaten bu olmalı, cihazı boz müşteri yenisini alsın.

bende 11 güncelleme varken pil süperdi ne zaman 12.01 güncelledik batarya gitti su gibi gidiyor batarya pil

bize 12.0.2 güncelleme ota gelmedi o zaman düzelir batarya ümidim var

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Dediğim gibi belki cihaza göre değişir fakat ben bir soruna denk gelmedim belki de vardır bilemiyorum. Arkadaşımda da note 8 var güncelleme geldiği gün akşam yaparım dediği için geri çektiklerinden yapamadı o da şimdi bu duruma içerleniyor :D

Ozan44q

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ozi
Cihazım
Resmi note 8
Konular
0
Bende resmi note 8 var ama başka bir cihazın IMEI atılmış nasıl güncelleyebilirim

cahomi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cahit
Cihazım
Redmi pro
Konular
19
Bende resmi note 8 var ama başka bir cihazın IMEI atılmış nasıl güncelleyebilirim
Snapdragon cihazlarda IMEI onarma veya IMEI yazma düzeltme ne derseniz artık zordur. Bunun için "snapdragon IMEI repair" tarzında Google da arama yapabilirsiniz. Yasal olmadığı için forumlarda anlatılıyor, zorda bir iş cihazı bozabilirsiniz. Bir telefoncudan yardım alabilirsiniz.

Üst Alt