MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 920
  • Görüntüleme 83K

58lanet65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
RedmiNote8 64gb
Konular
3
Güncelleme
Hocam şimdi ben mi12 yükledim 12.0.2 yi hala bende animasyonlar sapıtıyor TWRP kurulu cihazımda MİUİ 11.0.11 i flaşlasam sürüm düşermi. Rahatsız oldum yine :D

murathak198555

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat Hak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
11.0.11.0 kullanan arkadaşlar için recovery romunu indirip güncelleyici üzerinden yüklenip yüklenemediğini deniyecektim fakat elektrikler kesildi.
11.0.11.0 kullanan arkadaşlar için recovery romunu indirip güncelleyici üzerinden yükleyebilirsiniz kesin bilgi :D

58lanet65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
RedmiNote8 64gb
Konular
3
11.0.11.0 kullanan arkadaşlar için recovery romunu indirip güncelleyici üzerinden yükleyebilirsiniz kesin bilgi :D
Hocam peki ben 11.0.11e hiçbirşey kaybetmeden dönmek için recovery den 11.0.11i flaşlasam olurmu mi12.0.2 var şuan :D

murathak198555

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat Hak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
:) Miui 12 sana garezi var
as sms onaylı olmadığı için oradan mesajınıza cevap veremedim hocam :D strex hocamın vermış olduğu linkden (recovery) indirip telefondan güncelleyici içerisinden sorunsuz bir şekilde güncelledim. Bundan sonraki gelecek güncellemeleride OTA üzerinden almaya devam edersiniz (sadece bu güncellemeyi manuel olarak kurmuş olursunuz bir zararı olmaz yani)

Umutoktay1903

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Öğrenci
Konular
3
as sms onaylı olmadığı için oradan mesajınıza cevap veremedim hocam :D strex hocamın vermış olduğu linkden (recovery) indirip telefondan güncelleyici içerisinden sorunsuz bir şekilde güncelledim. Bundan sonraki gelecek güncellemeleride OTA üzerinden almaya devam edersiniz (sadece bu güncellemeyi manuel olarak kurmuş olursunuz bir zararı olmaz yani)
Teşekkürler hocam :)

murathak198555

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Murat Hak
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üst Alt