MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

• Konbuyu başlatan StreX
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 920
  • Görüntüleme 84K

Cingasan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Yayınladıkları da yarım yamalak bir şey. :/
Malesef ki öyle. Sanırım ufak tefek sıkıntılar varmış. Sonraki güncellemeler ile gidereceklerini söylemişler. Ne kadar doğru bilmem.

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Kurmaya başlayınca mı hata veriyor yoksa indirirken mi?
Paketi seçerken hata veriyor hocam. İndirip telefona attım. Paketi seç dedikten sonra doğrulayamıyor hata veriyor. En başta bu ROM çıktığında hata vermişti birçok kişide. Zaten bahsettiğiniz yerde paylaşılan ROM'da aynı olduğu için gene hata verdi. :D

aalperdemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Paketi seçerken hata veriyor hocam. İndirip telefona attım. Paketi seç dedikten sonra doğrulayamıyor hata veriyor. En başta bu ROM çıktığında hata vermişti birçok kişide. Zaten bahsettiğiniz yerde paylaşılan ROM'da aynı olduğu için gene hata verdi. :D
Çok şanslısınız valla :) 50mb internetle ben daha dosyayı indiremedim. İnince bir de ben deniyeyim. Naçizane bir fikrim; hata veren dosya eski indirdiğiniz dosya olabilir mi?

Anonim149956

SilinenÜye
MIUI Sever
Konular
0
Çok şanslısınız valla :) 50mb internetle ben daha dosyayı indiremedim. İnince bir de ben deniyeyim. Naçizane bir fikrim; hata veren dosya eski indirdiğiniz dosya olabilir mi?
Hayır hocam, yeni indirip telefona aktardım. Bu arada internetim 50 MBPS benim de. IDM kullanıyorum baya bir indirme performansına katkı sağlıyor. Öneririm. :)

Cingasan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Efe
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Ben de indiriyorum. İnince yazarım buraya.

58lanet65

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
RedmiNote8 64gb
Konular
3
Hayır hocam, yeni indirip telefona aktardım. Bu arada internetim 50 MBPS benim de. IDM kullanıyorum baya bir indirme performansına katkı sağlıyor. Öneririm. :)
İdm candır bu arada gelsede şu güncelleme bitse şu eziyet
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
buradan indiren var mi ?

Son düzenleme:
Üst Alt