Rom [ MIUI 12.6 ] MI 9T Pro / K20 Pro Xiaomi.eu Beta Rom

• Konbuyu başlatan Lim0n
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 284
  • Görüntüleme 36K

greediss

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
K20 Pro Premium
Konular
0
21.4.7 o kadar güzel ki korkuyorum yeni sürüme geçmeye geçen arkadaşlar yeni sürümle ilgili Bilgi verirseniz bizim için de rehber olur teşekkürler

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
1 günden beri kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı yok gayet stabil. Şarj durumu gayet iyi.

Redmi K20 Pro Premium Edition cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bilgehnbilge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilgehan
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
2
Rom'u yüklemeyi planlıyorum fakat Miui betanın kendi sitesinde sistemi asla formatlamayın diyor. Burada fortmat atın deniyor. 12.5'i yüklemeyi denerken sistemi formatladım fakat twrp de silindi. Fastboot modunda takılı kaldı. Sistemi formatlamazsam bir sorun çıkar mı?

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
bu romda tlf cekımı dusuk gıbı sızde nasıl durumlar turkcel kullanıyorum ve telekom cekım devamlı az romdan dolayımı acaba.gercı sım tepsısı kırık sım ler yerınee oturmadıgından dolayımı anlamak ıcın soruyorum.yurt dısındaydım 2 hafta oldu gelelı.yenı sım tepsı sıparıs verdım.tlf cekımı dusuk oldugundan dolayıda pıl cabuk bıtıyor.

Hakan75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Mi 9t
Konular
5
Arkadaşlar romda Chrome ve kamera açılış hızlarını görmeniz için ekran kaydı almam rica edilmiş yeni gördüm ve hemen attım

Lim0n

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Limon
Cihazım
Poco X6 Pro
Konular
125
Arkadaşlar romda Chrome ve kamera açılış hızlarını görmeniz için ekran kaydı almam rica edilmiş yeni gördüm ve hemen attım

Bu uygulamalar arka planda kapalı iken açılış hızı test edildiyse gayet hızlandırılmış.
Ayrıca bilgilendirme için teşekkür ederiz hocam. angel~~

A.a

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi 9T pro
Konular
0
Bu rom da uygulamalar tam ekran olmuyor mu? Ayarları v.s kontrol ettim tam ekran işaretli olmasına rağmen olmuyor.

ysnozd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mi9t pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Xiaomi eu ekibi yeni bir etiket yayınlayarak 12.5 in tamamlandığını ve 12.6 nın geliştirilmeye başlandığını söyleyerek ilk beta sürümleri yayınladılar.

Kullanıcı deneyimim olarak 12.5 e göre sistem Android 11 ile daha uyumlu ve 12.5 ten daha hızlı hale getirilmiş.

Rom Kurulum Adımları

Kesinlikle Rom dosyasını hemen telefona atmayın.

1-
Cihazı kapatıp ( Güç tuşu ve ses + arttırma tuşuna basılı tutun ) OrangeFox'' ya da TWRP'' menüsüne girin.
2- Format Data 'yes' yapın.
3- Reboot recovery seçeneğini kullanın.
4- Wipe kısmına gelip Dalvik, Cache, Data, System seçip wipelayın.
5- Ardından indirdiğimiz rom'u flashlayıp kullanabilirsiniz.

Güncelleme Adımları

1-
Güncel eu beta romunu cihazınıza indirin.
2- OrangeFox'' ya da TWRP'' menüsüne girin.
3- İndirdiğiniz eu beta romu seçip flashlayınız
4- Rom yüklenmesi bittikten sonra Art dalvik / cache yapıp Reboot System yapınız.

Root Adımları
Magisk sürümleri
nden dilediğinizi indirip OrangeFox ya da TWRP ekranından flashlayıp ve Reboot System demeniz yeterli.

Sistem
Optimizasyonu - Android Güvenlik Yaması Nisan 2021'e güncellendi [cihazların çoğu]
Düzeltme - Telefon belirli durumlarda yeniden başlatılıyor veya kapanıyor [Mi 9T, Redmi K30, Mi Note 10 / Pro]
Düzeltme - Takvim parmak izi kısayolu eksik [FOD cihazları ]

Uygulama kasası
Düzeltmesi - Takvim kısayolları düzgün çalışmadı

MIUI +
Yeni - Daha fazla cihaz desteği [Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30, Mi 10 Lite Zoom, Mi 10T Lite, Redmi K40 / Pro / + / Poco F3 / Mi 11i]

Galeri
Yeni - Şimdi belgeler için ekran desenini (ekran hareli) kaldırabilir ve bozulmayı düzeltebilirsiniz [Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Ultra, Mi 11, POCO F2 Pro]

Gizlilik koruması
Düzeltmesi - Bir "Parolalar" seçeneğine dokunarak Uygulamanın çökmesine neden oldu

Güncelleyici
Optimizasyon - Küçük UI değişiklikleri
Düzeltme - OTA güncellemesi indirilemedi
MI10S desteği eklendi 24 Nisan 2021'den

itibaren Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Xiaomi CC9e geliştirme sürümünü durduracak.
Sistem
Düzeltmesi - OTA anahtar isteklerini desteklemeyen cihazlar için "Parmak izi ödemelerinde" "Widevine (L1)" görüntülendi [örn. Mi 9T]
Düzeltme - Artan medya hacmi adım sayısı ile ilgili çeşitli ses sorunları [Medya ses düzeyi adımları şu şekilde geri çevrildi: varsayılan]
Düzeltme - Wi-Fi hız sorunları [Mi 9]

Ekranı kilitle
Düzeltme - Kısayollar paneli, önyüklemeden hemen sonra kilit ekranının üzerini kaplıyordu [Android 11 cihazlar]

Ayarları
Düzeltme - "Uygulamalar" da gereksiz bir "Ana ekran kısayollarını yönet" ayarı gösteriliyordu "ayarlar, boş ekrana neden oluyor
Düzelt -" Ses ve titreşim "->" Ek ayarlar "içinde, desteklemeyen cihazlar için bile" Ses önyükleme "geçişi gösteriliyordu [ör.Redmi Note 7]

Her zaman açık ekran
Düzeltme - "Karanlıkta yatarken kapat" a dokunduğunda uygulama kilitlendi.

Paket yükleyici
Düzeltme - İzin listesinde ve uygulama ayarlarında Çince logosu gösterildi

Mi Video
Düzeltme - Karanlık modu ve İngilizce sistem dili kullanılırken yanlış uygulama adı

Galeri
Yeni - Ekran çerçevesi desteği [Mi 10S, Mi 11]
Yeni - "Fotoğraflar" sekmesinde hangi fotoğrafları görüntülemek istediğinizi seçebilirsiniz

. 24 Nisan 2021'den itibaren Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Xiaomi CC9e geliştirme sürümünü durduracak.
Sistemi
Yeni - Mi 11 Pro / Mi 11 Ultra (iki cihaz için aynı ROM) için Xiaomi.eu ROM
Sabit 5G-ilişkili sorunları - Fix
yapmak veya bazı durumlarda [redmi Not 7] bir çağrı kabul edilemedi - Fix

Temalar
Fix - Varsayılan tema için bazı önizleme görüntüleri eksik

Kamera
Yeni - Canlı kulak içi monitör, kulaklıkları kullanarak kaydedilen sesi izlemenize olanak tanır [seçili cihazlar]

Duvar Kağıtları
Düzeltme - Açık statik "Geometri" duvar kağıdını kullanırken otomatik olarak Karanlık moda geçilemedi bazı cihazlar

Tüm ROM'lar yeniden yüklendi ...
- İlk kurulum çökmesi
düzeltildi - Sabit Gizlilik koruması çökmesi
- Sabit gecikmeler ve ses sorunları (picasso, picasso_48m, vangogh)
- Eksik modern tam ekran hareketleri düzeltildi + Son Kullanılanlar paneli ( ginkgo, laurus, lavanta, limon)

SafetyNet Tamam, sadece Magisk Google tarafından engellendi.
Panik yapmayın ve kontrol etmek için bu uygulamayı kullanın
EN günceli 21.4.14 olan mı?

QCerberusQ

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan Enes
Cihazım
Redmi K20 Pro
Meslek