MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

frhtzkn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
0
alınmanızı gerektiren bir durum söz konusu değil çünkü burası forum öncelikle bunu hatırlatmak isterim keza şarj süresinin bu denli kısa olmasının sebepleri vardır. Bunları da en iyi sizler bilmelisiniz. Keza rom arka planda sizin bilmediğiniz programları çalıştırıp gereksiz şarj tüketimi yapmıyor.

Alınmak değil hocam abartma dediğiniz şeye takıldım.
-Otomatik başlatmalarım kapalı,
-Karanlık moddayım,
-Senkronizasyon, Bluetooth, konum vs kapalı
-1.5 saat 4g geriye kalan sürede wifi açık
-Yetkilendirmelerden birkaç ayar kapattım
-Pil optimizasyonunda tüm yapabildiklerimi optimize ettim.
-Kullanmadığım ve arka planda çalışan uygulamaları devre dışı bıraktım,
-Pil kısıtlamada arka planda çalışmaların hepsini kısıtladım
-Magisk üzerinden modüllü ve modülsüz denemeler yaptım.

Bu romu yükleyenlerin pekçoğu yapmamıştır bile bunların hepsini.

Tüm bunlara rağmen abartmamı diyeceksiniz hala ? Ne yaptığımı bilmeden abartma diyorsunuz ona takılıyorum. Yoksa burası tabii ki bir forum sıkıntı yok.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Alınmak değil hocam abartma dediğiniz şeye takıldım.
-Otomatik başlatmalarım kapalı,
-Karanlık moddayım,
-Senkronizasyon, Bluetooth, konum vs kapalı
-1.5 saat 4g geriye kalan sürede wifi açık
-Yetkilendirmelerden birkaç ayar kapattım
-Pil optimizasyonunda tüm yapabildiklerimi optimize ettim.
-Kullanmadım ve arka planda çalışan uygulamaları devre dışı bıraktım,
-Pil kısıtlamada arka planda çalışmaların hepsini kısıtladım
-Magisk üzerinden modüllü ve modülsüz denemeler yaptım.

Tüm bunlara rağmen abartmamı diyeceksiniz hala ? Ne yaptığımı bilmeden abartma diyorsunuz ona takılıyorum. Yoksa burası tabii ki bir forum sıkıntı yok.
tamam hocam konu hakkında bu kadar bilgiye sahipseniz farklı romlar deneyin. Konuyu da daha fazla uzatmayalım madem. İyi günler dilerim.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
ben yalan söylüyorsunuz gibi imada bulunmadım sadece fazla abartıyorsunuz dedim o kadar. Arkadaş buna alındı, kelimenin anlamını araştırıp gelip bana tavır yapıyor.
Hocam ben de siz yalan söylüyorsunuz diye birşey demedim. Yani size de haksizsiniz demiyorum. Ama genellikle custom romlarda sıkıntı çıkıyor.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam ben de siz yalan söylüyorsunuz diye birşey demedim. Yani size de haksizsiniz demiyorum. Ama genellikle custom romlarda sıkıntı çıkıyor.
hocam durumu kısaca şöyle özetleyeyim o zaman. Ben daha önce size önerdiğim hatta linkini paylaştığım custom rom da yoğun kullanım süresinden tutunda bütün detaylarıyla uzun uzun bir konu açmıştım. Mesela şuan da farklı bir custom rom kullanıyorum ve %100 şarj sonrası sadece altı saatte şarjım %90 kaldı. Bu süre cidden çok iyi ve bu süre zarfında yoğun kullanımlarımda oldu ama bu süreleri sizlerin alamıyor olmasının tek sebebi ya yanlış yükleme yapıyor olmanız yada bataryanızın performansı düşük. bunun da bir sürü sebebi vardır. Bu tarz olaylar için bir sürü etken var. Sizler bunları benden daha iyi bilmelisiniz.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
hocam durumu kısaca şöyle özetleyeyim o zaman. Ben daha önce size önerdiğim hatta linkini paylaştığım custom rom da yoğun kullanım süresinden tutunda bütün detaylarıyla uzun uzun bir konu açmıştım. Mesela şuan da farklı bir custom rom kullanıyorum ve %100 şarj sonrası sadece altı saatte şarjım %90 kaldı. Bu süre cidden çok iyi ve bu süre zarfında yoğun kullanımlarımda oldu ama bu süreleri sizlerin alamıyor olmasının tek sebebi ya yanlış yükleme yapıyor olmanız yada bataryanızın performansı düşük. bunun da bir sürü sebebi vardır. Bu tarz olaylar için bir sürü etken var. Sizler bunları benden daha iyi bilmelisiniz.
Hocam 6 saatte %90 olması mükemmel birşey. Bilmiyorum hocam yanlış olabilir. Bende yeni başladım rom kurmaya falan ama yani verilen ve anlatılan şekilde kuruyorum. Yani ben de iki saatte 20-30 dan aşağı yemiyor.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam 6 saatte %90 olması mükemmel birşey. Bilmiyorum hocam yanlış olabilir. Bende yeni başladım rom kurmaya falan ama yani verilen ve anlatılan şekilde kuruyorum. Yani ben de iki saatte 20-30 dan aşağı yemiyor.
batarya ile ilgili bir problem vardır, yine de tam emin değilim. Diğer mesajlarda da belirttiğim gibi bunu sizler benden daha iyi bilmelisiniz.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
batarya ile ilgili bir problem vardır, yine de tam emin değilim. Diğer mesajlarda da belirttiğim gibi bunu sizler benden daha iyi bilmelisiniz.
Estağfurullah hocam. %100 den 90 a inmesi full kullanım mı yoksa ara ara kullanımda mı oldu? Onu merak ediyorum.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Estağfurullah hocam. %100 den 90 a inmesi full kullanım mı yoksa ara ara kullanımda mı oldu? Onu merak ediyorum.
aşırı yoğun kullanım değil, bu altı saatin iki saati falan yoğun kullanımdır. İnstagram, youtube falan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-03-30-21-28-41-421_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-03-30-21-28-41-421_com.miui.securitycenter.jpg
    260,4 KB · Görüntüleme: 13

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
aşırı yoğun kullanım değil, bu altı saatin iki saati falan yoğun kullanımdır. İnstagram, youtube falan.
Yok artık

Hocam hangi sürüm bu acaba yanlış sürüm mü indirdim ben

Üst Alt