MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Gcam

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kendi kamerası

Gcam çayı vişne suyuna, kendi kamerası da çokonatı çikolatalı gofrete çevirmiş hocam :D

frhtzkn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
0
Şarj süresi çok kötü, %50 şarjla3 saat civarı süre aldım ve arka plandaki uygulamalara da çok dikkat ettim. Arrow OS ya da MIUI 11 eu ya döneceğim.

emretwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
9 pro
Konular
2
Şarj süresi çok kötü, %50 şarjla3 saat civarı süre aldım ve arka plandaki uygulamalara da çok dikkat ettim. Arrow OS ya da MIUI 11 eu ya döneceğim.
sıkıntı sende kardeşim. 2gündür hastayım diye evdeyim sabahtan akşama oyun oynuyorum ekran açık, 8saat oldu sarj %67 :D sıkıntı sende

frhtzkn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
0
sıkıntı sende kardeşim. 2gündür hastayım diye evdeyim sabahtan akşama oyun oynuyorum ekran açık, 8saat oldu sarj %67 :D sıkıntı sende
Talimat neyse onu yapıyorum yahu nasıl iş bu :/ 9s mi 9 pro mu kullanıyorsunuz

frhtzkn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
0
abarttığınız kadar kötü bir pil süresi yok bende kullandım. Note 9 Pro kullanıyorum.
Abartmak olmayacak derecede bir şeyin büyük gösterilmesidir, kafadan sallamıyorum olanı buraya yazdım ki insanlar ona göre yüklesinler. Sizde olmamış olabilir ancak bende durum böyle.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bende de sarj süresi berbattı miatoll.
Kimi cihazda iyi kimi cihazda kötü bu süreler, nedenini çözemedim. Talimat neyse o şekilde yüklendi.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Abartmak olmayacak derecede bir şeyin büyük gösterilmesidir, kafadan sallamıyorum olanı buraya yazdım ki insanlar ona göre yüklesinler. Sizde olmamış olabilir ancak bende durum böyle.
alınmanızı gerektiren bir durum söz konusu değil çünkü burası forum öncelikle bunu hatırlatmak isterim keza şarj süresinin bu denli kısa olmasının sebepleri vardır. Bunları da en iyi sizler bilmelisiniz. Keza rom arka planda sizin bilmediğiniz programları çalıştırıp gereksiz şarj tüketimi yapmıyor.

vefa272700

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Redmi note 9 pr
Meslek
Öğrenci
Konular
8
vefa272700,
abarttığınız kadar kötü bir pil süresi yok bende kullandım. Note 9 Pro kullanıyorum.
Arkadaş doğru söylüyor ben de 3-4 tane custom rom denedim. Bazıları iyidi bazıları cok kötü batarya yönünden. Ben de yaşadım.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
vefa272700,

Arkadaş doğru söylüyor ben de 3-4 tane custom rom denedim. Bazıları iyidi bazıları cok kötü batarya yönünden. Ben de yaşadım.
ben yalan söylüyorsunuz gibi imada bulunmadım sadece fazla abartıyorsunuz dedim o kadar. Arkadaş buna alındı, kelimenin anlamını araştırıp gelip bana tavır yapıyor.

Üst Alt