MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam benim kullandığım rom aslan568 hocamın açtığı konudaki 21.2.24 sürümü var şimdi sizdeki sürüm için tekrar verileri silip o şekilde mi yukliycem yoksa güncelleme dosyası gibi mi yükleyeceğim
Diğer sorum da sizin konudaki 21.2.24 yükledikten sonra 21.3.3 sürümüne veri kaybetmeden nasıl geçeceğiz
tamamen silip yüklemeniz gerekiyor diye biliyorum. Diğer sorunuza gelecek olursak da yedek alırsanız tekrar geçebilirsiniz. Fakat bu sürümü yüklemeyin derim, şuan ben kullanıyorum ve pek sevemedim. En basiti geri, ana ekran tuşları çok aşağıda ve bazen bazı kısımlarda dokunmatik algılamıyor gibi oluyor, takılıyordu onu da agni kerner yükleyerek çözdüm ve çok daha hızlı ve stabil oldu. Fakat pil şarj durumu pek iyi değil. Daha önce Endonezya Kararlı sürümünü kullanıyordum bu ona nazaran kötü.

Gedar40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
0
Hocam bu romu curtana için kurabilir miyiz? joyuse yazıyor

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Hocam bu romu curtana için kurabilir miyiz? joyuse yazıyor
Curtana için ana konuda, olan sayfada rom mevcut ve port rom pek güzel değil. Üst kısımda yorumlar da bazı kısımlara değindim.

emretwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
9 pro
Konular
2
cilgingitar bu romu kullanıyoruz arkadaşlarla gerçekten fark var oyun perfonmansı, telefon vs. gayet iyi.
Günceller misin?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Buyrun hocam link :
Bu benim konumdaki rom değil yanlış yönlendirme yapmayalım. İşim ve okulum dolayısıyla çok yoğunum ilgilenemiyorum kusura bakmayın bu akşam vakit ayırmaya çalışacağım.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Bu benim konumdaki rom değil yanlış yönlendirme yapmayalım. İşim ve okulum dolayısıyla çok yoğunum ilgilenemiyorum kusura bakmayın bu akşam vakit ayırmaya çalışacağım.
Bilerek veya kasıtlı şekilde kimseye yanlış yönlendirme yapmıyorum. Port rom ve telegram üzerinden paylaşılan yeni sürümü bu. Tabi siz içeriğini değiştirip paylaşıyorsanız veya ben karıştırıyorsam k. bakmayın. Ayrıca, kabaca uyarmanıza gerek yok.

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
Bilerek veya kasıtlı şekilde kimseye yanlış yönlendirme yapmıyorum. Port rom ve telegram üzerinden paylaşılan yeni sürümü bu. Tabi siz içeriğini değiştirip paylaşıyorsanız veya ben karıştırıyorsam k. bakmayın. Ayrıca, kabaca uyarmanıza gerek yok.
Yanlış anladınız herhangi bir kaba niyetim yoktu kusura bakmayın :) işte bu , o portlanan romun yeniden düzenlenip daha akıcı hale getirilmiş sorunları giderilmiş hali.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Konu Güncellendi. Artık sadece Note 9 Pro için değil diğer Miatoll cihazlar için de kurulabilir.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Önemli değil hocam bende sizler gibi bildiğim kadarıyla ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum.

Üst Alt