MIUI 12.5 MIUI 12.6 | 21.4.7 Port Redmi Note 9S/Pro/Pro Max/Poco M2 Pro (Miatoll) Repack

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
yazı tipini magisk üzerinden flashlayın yazmışsınız bu işlem nasıl yapılıyor tam anlamadım.
Dosyayı indirin. Telefonda magisk manager adında bir uygulama olacak. Ona girin. Sağ altta puzzle işareti var oraya girin. Depolama alanından yükle deyip indirdiğiniz dosyayı seçin yeniden başlatın.

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Dosyayı indirin. Telefonda magisk manager adında bir uygulama olacak. Ona girin. Sağ altta puzzle işareti var oraya girin. Depolama alanından yükle deyip indirdiğiniz dosyayı seçin yeniden başlatın.
hızlı cevaplar için tekrardan teşekkür ederim fakat bu en altta yer alan geri, ana ekran vs. gibi simgeler çok altta onları üste çekmenin yolu var mı?

cilgingitar

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlker
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
25
hızlı cevaplar için tekrardan teşekkür ederim fakat bu en altta yer alan geri, ana ekran vs. gibi simgeler çok altta onları üste çekmenin yolu var mı?
Maalesef hocam. Tam ekran hareketlerini kullanabilirsiniz

Mustafa Tetik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 9 pr
Konular
2
aslan568 hocamın Konusundaki Romun Redmi Note 9 Pro için yeniden düzenlenip optimize edilmiş halidir.
Gerçekten stabil ve pürüzsüz animasyonlara sahip bir yeniden düzenleme olmuş ve kurulumu da tek dosyayla kolay ve sorunsuz.

Sistemde bazı kısımlardaki yazı tipi farklı , benim hoşuma gitmediği için konuya kullanmak isteyenler için iPhone yazı tipi ekliyorum. Magiskten flaşlamanız yeterli.
Kurulum Talimatları ;
  • Wipe - Dalvik Art, Cache/Önbellek, Data/Veri
  • Flaş Rom
  • Format Data - Yes
  • Reboot System.
21.2.3 İndirme Linki ; -

21.2.24 İndirme Linki ; -

21.2.3 Değişiklikler;
  • Önceden yüklenmiş Magisk(22)
  • NFC düzeltildi
  • Önceden yüklenmiş Dolby+Viper
  • ses çakışmasını düzeltildi (Dolby+Viper)
  • Önceden yüklenmiş YT Vanced
  • Joyeuse için daha fazla optimize
  • Akıcı animasyonlar
21.2.24 Değişiklikler;
• xiaomi eu değişimleri
• her şey sorunsuz çalışıyor
• stabil
• Sistem R/w
• etc..

Note : Açılış logosu ve animasyonunda biraz zaman alabilir
Bu yüzden sabırlı ol

Ekran Görüntüleri;
Hocam benim kullandığım rom aslan568 hocamın açtığı konudaki 21.2.24 sürümü var şimdi sizdeki sürüm için tekrar verileri silip o şekilde mi yukliycem yoksa güncelleme dosyası gibi mi yükleyeceğim
Diğer sorum da sizin konudaki 21.2.24 yükledikten sonra 21.3.3 sürümüne veri kaybetmeden nasıl geçeceğiz

Üst Alt