Rom Miui 12.5 PRO v2 Android 10/11 Stabil Custom ROM Redmi Note 8

OguzJones

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Razer romla MIUI pro arasındayım sizce hangisine geçmeliyim MIUI prodan kastım android 10 olan

Son düzenleme:

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Metin Hocam sizce razer 10 mu bu romun 10 versiyonu mu daha iyi? 10 gün evde karantinadayım deneyesim var :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Metin Hocam sizce razer 10 mu bu romun 10 versiyonu mu daha iyi? 10 gün evde karantinadayım deneyesim var :)
Bu romun Android 10 olanı bence çok daha iyi hocam..
Gayet akıcı hatta fazla akıcı :D yavaş şarj sorunu için kernel şart ancak kernel sonrası boot ekranı uçtu bende, direk redmi ekranı sonrası açılıyor cihaz tabi ki belli bir süre geçiyor.. Bazen tekrar redmi yazısı geliyor filan.. Yani can sıkıcı bir durum söz konusu.. En azından ben öyle bir sorun yaşadım.. Ayrıca karanlık moda alınca cihazı uygulama açılışı vs yaparken ekran parlıyor 2 de 1.. Bu da ayrı dert.. Karanlık mod ayarlarından bir ayar var, arka planı ve ekranı uyumlu hale getir gibi bişi onu kapattığınız zaman sorun olmuyor ama ekran aydınlık modda ki gibi oluyor... Bu da can sıkıcı bir durum maalesef.. Ben şu an başka romdayım zaten..Android 11 MIUI 12.5 Çin beta kullanıyorum.. Razere gelince oda çok iyi.. Deneyip kendiniz karar verin isterseniz.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Metin, razerdeyim zaten de özelleştirme olayı canımı sıkıyor , systemui üzerinde fazlaca oynanmış bir rom. hızı falan stabillliği güzel ama dediğim gibi cok oynanmış romları sevmiyorum . daha önce bu romu denemiş miydim onu da hatırlamıyorum denedim gibime geliyor . o yüzden size bir sorayım dedim . android 11 romlar zaten mümkünatı yok kurmam cihaz can çekişiyor , miroom 20,3,26 dönesim var o da eski . arafta sıkışmış durumdayım :)

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Metin, razerdeyim zaten de özelleştirme olayı canımı sıkıyor , systemui üzerinde fazlaca oynanmış bir rom. hızı falan stabillliği güzel ama dediğim gibi cok oynanmış romları sevmiyorum . daha önce bu romu denemiş miydim onu da hatırlamıyorum denedim gibime geliyor . o yüzden size bir sorayım dedim . android 11 romlar zaten mümkünatı yok kurmam cihaz can çekişiyor , miroom 20,3,26 dönesim var o da eski . arafta sıkışmış durumdayım :)
Android 11 MIUI 12.5 Çin beta 21.3.31 gayet iyi hocam.. Eu nasıldır onu bilmem.

falcao89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
23
TWRP şifreleniyor mu bu romda?