MIUI 12.5 MIUI 12.5 | KURTOGLU- Razer v2.1 Redmi Note 9 Pro JOYEUSE Özel - Kendi Düzenlemem - Videolu Detaylı Açıklama

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Herkese merhabalar. Dün paylaştığım Safetynet Fix dosyası çalışıyor fakat sistemde farklı hatalar meydana geliyor. Telefon iki defa yeniden başlat falan yapıyor. Ne zaman yediden başlat yaparsanız bu işlem tekrar ediyor.

Safetynet yüklemeden sıkıntısız şekilde cihazda çalışıyor ve şarj ömrü daha da arttırıldı. Magisk Hide ile güvenli şekilde cihazı kullanabilirsiniz.

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Emeğine sağlık hocam

knkahun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emrh
Cihazım
redmi note 7
Konular
21
Kendimi zor tutuyorum ama kesin kararlıyım resmi 12.5 çıkmadan hicbisey yuklemicem çünki hep bir eksiklik oluyor. Nerdeyse forumdakilerin hepsini yükledim aslında güzel çoğu ancak stabil olan yok. İnşallah ilerde olur dicen o zamanda teli değişmiş olurum herhalde. :)

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Kendimi zor tutuyorum ama kesin kararlıyım resmi 12.5 çıkmadan hicbisey yuklemicem çünki hep bir eksiklik oluyor. Nerdeyse forumdakilerin hepsini yükledim aslında güzel çoğu ancak stabil olan yok. İnşallah ilerde olur dicen o zamanda teli değişmiş olurum herhalde. :)
Hocam ben rom da beğenmediğim yerleri değiştirdim ve sorunsuz şekilde kullanıyorum. Safetynet muhabbetine hiç girmem dersen çok harika bir rom. :)

acekiller

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
10
Hocam ben rom da beğenmediğim yerleri değiştirdim ve sorunsuz şekilde kullanıyorum. Safetynet muhabbetine hiç girmem dersen çok harika bir rom. :)
Hocam elinize sağlık bir sorum olacak içinde gömülü magisk geliyormu veya kurmak zorundamıyız ?

Üst Alt