Rom MIUI 12.5.2 Kararlı | Android 11

mibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
Hocam çok kolay bir yöntem. Decompress de yapabilirdiniz pc varsa. Youtube da çok kolay bir yöntemi var. Home.apk dosyasını alın, twrp ya da orange fox açın. Sistem Mount edin. Dosya yöneticisinden system privapp xiaomi Home içine girin. Home.apk silin. Sizdekini onun yerine kopyala yapın. Karışık gibi ama çok basit. Konudaki romu kullanıyorum. Bunda da xtbui romunun Home.apk sını kullanıyorum mesela. Daha işlevsel özellikleri olduğu için 😂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaklaşık 3 yıldır bu yöntemle farklı rom uygulamalarını bu sayede kullanıyorum. Xiaomi arama uygulamasını da denedim bu yöntemle. Ama korumalı xiaomi tarafından. Uygulama açıyor ama arama yapmıyor. Benim için eksi değil Google dialer kullanmak. Diğer çoğu uygulamalar çok iyi iş görüyor bu yöntemle.
Detaylı anlatımınız için teşekkürler hocam, bayağı bir süredir şehir dışındayım, bilgisayar erişimim yok, eve gidince yapabilirim ancak. :D

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Hocam çok kolay bir yöntem. Decompress de yapabilirdiniz pc varsa. Youtube da çok kolay bir yöntemi var. Home.apk dosyasını alın, twrp ya da orange fox açın. Sistem Mount edin. Dosya yöneticisinden system privapp xiaomi Home içine girin. Home.apk silin. Sizdekini onun yerine kopyala yapın. Karışık gibi ama çok basit. Konudaki romu kullanıyorum. Bunda da xtbui romunun Home.apk sını kullanıyorum mesela. Daha işlevsel özellikleri olduğu için 😂
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yaklaşık 3 yıldır bu yöntemle farklı rom uygulamalarını bu sayede kullanıyorum. Xiaomi arama uygulamasını da denedim bu yöntemle. Ama korumalı xiaomi tarafından. Uygulama açıyor ama arama yapmıyor. Benim için eksi değil Google dialer kullanmak. Diğer çoğu uygulamalar çok iyi iş görüyor bu yöntemle.
XTBUİ Sipollo'nun başlatıcısını kullanıyor sistemden almak yerine magiskten flashlayabilirsiniz. Sipollo Launcher yazarsanız Google'a çıkar.

mibaba

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
cemal
Cihazım
mi 9t
Konular
1
XTBUİ Sipollo'nun başlatıcısını kullanıyor sistemden almak yerine magiskten flashlayabilirsiniz. Sipollo Launcher yazarsanız Google'a çıkar.
Hocam çokça teşekkür ederim. Bunu yapmak için kaç bootloop atlattığımı bilemezsiniz. :D

sheytan05

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut Gögçe
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Hocam mega indirmeye izin vermiyor, uygulamadan denedim limit doldu hatası veriyor

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58

dearlover

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zek
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
5
Emrespect hocam slm, konuyu hortlatıyorum :) Bu rom halâ var mı elinizde, arşivde? 4-5 kadar link buldum eskiye dair ama hepsi kırık. Teşekkür ederim.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58

Astronot

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T
Konular
13
Arkadaşlar, bu rom için hangi kamera programı veya sürümünü önerirsiniz?

Üst Alt