MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

unsalatakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Yok
Konular
0
Şuan da 20.7.8 closed beta kullanıyorum. en son çıkan betayı tekrar twrp ile sıfırlayıp mı yüklemem lazım yoksa ayarlardan güncelleme kısmında indirdiğim güncellemeyi seçip veri kaybetmeden güncelleme yapabilir miyim?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Şuan da 20.7.8 closed beta kullanıyorum. en son çıkan betayı tekrar twrp ile sıfırlayıp mı yüklemem lazım yoksa ayarlardan güncelleme kısmında indirdiğim güncellemeyi seçip veri kaybetmeden güncelleme yapabilir miyim?
20.7.9 sürümünü twrp den direk flaşlayıp kayıpsız geçebilirsiniz diğer sürümler için wipe şart

unsalatakan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atakan
Cihazım
Yok
Konular
0
hocam peki neden 20.7.9 sadece? 20.7.20 için wipe şart diyorsunuz yani

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
20.7.27

Bugünün sürümünde, bazı modellerde bazen bazı özel senaryolarda arama durdurma sorunu vardır. Sorunla karşılaşırsanız, sorunu çözmek için yeniden başlayabilirsiniz ve sürüm yarın düzeltilecektir;

Cep telefonlarının sessiz sorunu nedeniyle, Redmi 10X ve Redmi 10X Pro bugün askıya alındı;

Mi 10 ve Mi 10 Pro, deneyimi etkileyen sorunlar nedeniyle günümüzde askıya alındı;

Sürüm şimdilik paketten başarıyla derlenemediğinden, Mi Mix 2S geçici olarak askıya alındı;

Redmi K30 Pro, Android sürüm yükseltmesine adapte olduğundan, yayın bu hafta askıya alınacak;

Paket teslim ediliyor ve birbiri ardına serbest bırakılacak.

Günlüğü güncelle

* Not: Her modelin günlük dağılımı biraz farklıdır, lütfen belirli giriş için mobil terminale bakın

Diğer
Optimizasyon Sistem kararlılığını artırın
Sistemin akıcılığını optimize edin

Bugünün sürümünde başka belirgin kullanıcı algılama günlüğü yok, lütfen anlayın

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Bugün aşağıdaki cihazlar için son beta güncellemesi;
Mi 8, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro (UD), Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Max 3, Mi Mix 3, Mi Mix 2S

Bu cihazları kullanıyorsanız, artık bir beta güncellemesi almayacaksınız. MIUI 12 Stable sürümünden sonra kararlı sürümlere geçmenizi öneririz.

ulemafa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Poco X3
Konular
34
Bugün aşağıdaki cihazlar için son beta güncellemesi;
Mi 8, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Pro (UD), Mi 8 SE, Mi 8 Lite, Mi Max 3, Mi Mix 3, Mi Mix 2S

Bu cihazları kullanıyorsanız, artık bir beta güncellemesi almayacaksınız. MIUI 12 Stable sürümünden sonra kararlı sürümlere geçmenizi öneririz.
Mi 8 Serisi için uğraşan eu ekibinden Türk arkadaşlar abiler kimler varsa hepsinin eline sağlık, forumda da eu bölümü sorumlularına her zaman yardıma koşan arkadaşlara abilere kardeşlere hepsinin emeğine sağlık diliyorum, teşekkür ediyorum bi devrin sonu daha geldi stabiller de görüşmek üzere...
Mi 8 serisi için F

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Mi 8 Serisi için uğraşan eu ekibinden Türk arkadaşlar abiler kimler varsa hepsinin eline sağlık, forumda da eu bölümü sorumlularına her zaman yardıma koşan arkadaşlara abilere kardeşlere hepsinin emeğine sağlık diliyorum, teşekkür ediyorum bi devrin sonu daha geldi stabiller de görüşmek üzere...
Mi 8 serisi için F
Bizim için final oldu buraya kadar herşey iyi idi herşey için teşekkür ederim

Oki09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Okan
Cihazım
Xiaomi
Konular