MIUI 12 [MIUI 12] [20.7.13] [CLOSED CHINA] Beta [Gecelik]

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
20.7.1

Sistem kararlılığı test edildiğinden, Redmi 10X ve Redmi 10X Pro'nun piyasaya sürülmesi ertelendi;

Kulaklığın fişini çekme ve sessizce takma sorunu nedeniyle, Mi 10 Youth Edition ve Redmi K30 5G'nin piyasaya sürülmesi bugün askıya alındı;

Sürüm başarıyla derlenemediğinden, MIX2S sürümü askıya alınır;

Mi 8 SE'nin bugünkü sürümünün kök paketi yok ve sürümün yarın yeniden başlaması bekleniyor;

Redmi K30 Pro'nun mevcut sürümünün yeşil ekranın fotoğrafını çekmek için kameraya üçüncü taraf bir çağrı yapması sorunu nedeniyle, yayın bugün askıya alındı. Şu anda onarım için hızlandırılıyor ve yarın piyasaya sürülmesi bekleniyor.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
20.7.1

Sistem kararlılığı test edildiğinden, Redmi 10X ve Redmi 10X Pro'nun piyasaya sürülmesi ertelendi;

Kulaklığın fişini çekme ve sessizce takma sorunu nedeniyle, Mi 10 Youth Edition ve Redmi K30 5G'nin piyasaya sürülmesi bugün askıya alındı;

Sürüm başarıyla derlenemediğinden, MIX2S sürümü askıya alınır;

Mi 8 SE'nin bugünkü sürümünün kök paketi yok ve sürümün yarın yeniden başlaması bekleniyor;

Redmi K30 Pro'nun mevcut sürümünün yeşil ekranın fotoğrafını çekmek için kameraya üçüncü taraf bir çağrı yapması sorunu nedeniyle, yayın bugün askıya alındı. Şu anda onarım için hızlandırılıyor ve yarın piyasaya sürülmesi bekleniyor.
Belli modeller için yeni güncelleme yani doğru mu?rn8 için yok herhalde

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
20.7.2
Test edilen sistemin kararlılığı nedeniyle, Mi 10 Youth Edition, Redmii 10x, Redmi 10x pro, Redmi Note 8, Mi MAX 3 ve Redmi note 7 Pro gecikti;
Sürüm, paketi şimdilik başarılı bir şekilde derleyemediği için Mi mix 2s'nin yayınlanması askıya alındı;
Size daha iyi bir deneyim sunmak için, Redmi K30 Pro'nun 7.1'den 7.9'a kadar yeni taban çizgisine dayanan Android 10 geliştirme sürümü dahili testini yayınlamaya devam etmesi ve Android 11'i 7.9'dan sonra uyarlamaya başlaması bekleniyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz (20.7.2 yayınlandı);
Mi 10 ve Mi 10 Pro, Android 11'e adapte olduğundan, bu hafta yayınlanacak;
Paket iletiliyor ve art arda piyasaya sürülecek.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bugünün sürümü note 8 için paylaşıldı

alman samet

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
samet
Cihazım
mi 9 se
Konular
0
benim giriş ekranında kaldı yardımcı olacak varmı wifi yi giriyorum öle kalıyor hiç bir yere gitmiyor sebebi nedir mi9se telefonum

Üst Alt