MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fthakan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hknak
Cihazım
Mi 12t pro
Konular
17
Yarın global olan belirtilen cihazlara dağıtım yapılacak değilmi günlerce gelmesini beklermiyiz direk gelirmi yarın?

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
7
Valla aynen öyle. Bende ilana verdim telefonu 11 kasım indirimleri için kupon falan aldım. iPhone 8 Plus'a geçiyorum inşallah.
Hocam bence hata yaparsınız.iphone 8'den geçtim mi9'a. Memnunum Apple fiyat politikası ve kendine hapsetme pişmanlık yaşatıyor insana. Teknolojinin sonu yok o kadar para gereksiz diye düşünüyorum. Genede karar ve para senin

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Hocam bence hata yaparsınız.iphone 8'den geçtim mi9'a. Memnunum Apple fiyat politikası ve kendine hapsetme pişmanlık yaşatıyor insana. Teknolojinin sonu yok o kadar para gereksiz diye düşünüyorum. Genede karar ve para senin
iPhone'a parasını veriyorsun harika bir yazılım hizmeti alıyorsun, xiaomi öyle mi,en pahalı cihazında bile yazılımsal hatalardan geçilmiyor

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
Ayfone'a parasını veriyorsun seni Mars'a seyahate gönderiyor. Oysa Xiaomi öyle mi? Konya'ya bile götürmüyor.

sayko92

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
8
Mi 9tye gelmeyecek sanırım

bymyblade

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Mi9t
Konular
7
iPhone'a parasını veriyorsun harika bir yazılım hizmeti alıyorsun, xiaomi öyle mi,en pahalı cihazında bile yazılımsal hatalardan geçilmiyor
Hocam iPhone 8 satıp geçtim diyorum bilmem anlatabildim mi? Biliyorum yani senelerce kullandım senelerce. Hatasıda vqr açığıda var hepsi mevcut. Fiyatını hakediyor mu peki? Bence hayır gidipte 8-10-12 bin lira hele ki Türkiye şartlarında etmez. :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ilk parti olan cihazlar için gelicekmiş Ekim ortası diye açıklanan cihazlar mi9t ye gelicek
Gelecek evet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt