MIUI 11 MIUI 11'in gelmesine son 1 gün!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
MIUI 11 kullanıyorum şuan zaten ben uyuyorum

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Tekrar bir lansman yapılacağını sanmıyorum. Tarihide verdiler zaten.

Bu arada MIUI 11 i beklediğim için uyumuyorum :)) Genel olarak geç uyuyan birisiyim zaten

Buyrun buradan izlersiniz
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ADS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Mi 10 T
Meslek
Elektronik teknisy
Konular
13
Tekrar bir lansman yapılacağını sanmıyorum. Tarihide verdiler zaten.

Bu arada MIUI 11 i beklediğim için uyumuyorum :)) Genel olarak geç uyuyan birisiyim zaten
Saat bellimi mi 11

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
ErbeDesWind Senin bahsettiğin talihsizlikleri ben niye hiç yaşamadım dediğin modellerde? Miui, android one olan telefonlarını da kullandım bu markanın, ama dediğin gibi sıkıntıları hiç yaşamadım. Belli ki fabrikasyon hata varmış, o zaman ya iade isteseydin ya da garantiye yollasaydın. Kendi kullandığın sorunlu telefonları bir markaya mal edemezsin. Xiaomi fanı falan değilim. Sadece Apple karşıtı bir Android destekçisiyim. Şunu söyleyim, miui gerek kullanım gerekse yazılım özellikleriyle başka modellere geçince gerçekten aratıyor.
Siz önce adabına uygun konuşun daha sonra sizinle tartışırız. Xiaomi fanı olmanız beni ilgilendirmediği gibi, xiaomi fanı olmadığınız da açıkça belli. Apple karşıtı olmak da nedir bu arada onu anlamadım, ne bu amerika oyunu diyenlerden misiniz? :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kesinlikle katılıyorum hocam, ancak parası çok olan akılsızlara da boşuna nefes tüketmeyelim diyorum

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk
Apple ürünleri satın almak akılsızlık değil zevk ve tercih meselesidir. Ben saygılı konuştum siz de saygınızı yitirmeyin can sıkacak yorumlar yapmayın hocam.

Son düzenleme:

rusensenkal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ruşen
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
O zaman bu xiaominin değil instagramin ayıbıdır. Ayrıca açık ve seçik olarak bizi pahalı telefonları almaya zorlamaktır. (Anlasmalidirlar)
Ya zaten videoyu neden instagramdan çekerler ki. Ne eis var ne bişe. Ben kameradan çekip öyle atıyorum çiçek

cemee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Mi 9T Pro, Onep
Konular
2
Siz önce adabına uygun konuşun daha sonra sizinle tartışırız. Xiaomi fanı olmanız beni ilgilendirmediği gibi, xiaomi fanı olmadığınız da açıkça belli. Apple karşıtı olmak da nedir bu arada onu anlamadım, ne bu amerika oyunu diyenlerden misiniz? :D

Apple ürünleri satın almak akılsızlık değil zevk ve tercih meselesidir. Ben saygılı konuştum siz de saygınızı yitirmeyin can sıkacak yorumlar yapmayın hocam.
Amerigan oyunu değil mi? :D

Ya zaten videoyu neden instagramdan çekerler ki. Ne eis var ne bişe. Ben kameradan çekip öyle atıyorum çiçek
Ayfonda da mi eis yok?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt