Rom [MIUI 11] Mi Room Stabil Rom İndirme Bağlantıları

paxal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 Lite
Konular
0
Hdr modu açık olduğun da fotoğraf işleme süresi uzayabiliyor.
Hdr Modu açık ise kapatıp deneyebilir misiniz. Kapalı ise rom kaynaklı olması muhtemel farklı romlar ile de deneyebilirsiniz.

Teşekkürler. Hdr kapalı , açınca en fazla bir saniye farkediyor. Bu sorun dışında romdan memnunum, eu falan denedim ama bu daha stabil geldi, değiştirmek istemiyorum açıkçası.

Fotoğrafları sd karta kaydetme seçeneğini kapatınca düzeldi. Daha önce de sd karta kaydediyordum ama böyle bir sorun yoktu. Kötü bir kartta değil. Samsung EVO Plus 64GB 100 MB/s kullanıyorum.
Telefona bir şey olursa fotograflarım kaybolmasın diye özellikle mi 9t yerine mi 9 lite almıştım halbuki.
Karta bir format atayım bakalım düzelecek mi.

Yusufslm9810

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf Selim
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Mİ Room Stabil ( Kararlı) Rom Mıuı 11
İndirme Bağlantıları

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mi Room Rus geliştiriciler tarafından Çin rom baz alınarak oluşturulan içerisinde birçok özelleştirme ve iyileştirmeler bulunan Mıuı tabanlı Custom romdur.

Xiaomi ve Redmi cihazları için Mi Room tarafından yayınlanan Mıuı11 Stabil romların indirme bağlantılarıdır.​

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak cihazınıza ait romu indirerek, gerekli kurulum işlemlerini yaparak kullanabilirsiniz.

İndirme Bağlantıları

*
*
*
*

*
*
*

*
*

*
*
*

*
*
*
*
*

*
*

*
*

*
*
*
*

*
*
*

*
*
*

*
*
*

*
*
*

*
*
*
*

*
*
*

*
*

*
*
*

*
*
*

*
*
*

*
*

*
*

*
*
*

*
*
*

*

*
*
*

*
*
*

*
*
*

*
*
*

*
*

*
*

*
*

*
*

*
*

*

*
*

*
*

*
*

*
*

*
*

*
*

*
*

*
*

Bilgilendirme
*
Güncel linkler üst satırdakilerdir.
*Bootloader kilidinizin açık Twrp Recovery yüklü olması gerekmektedir.
* Mutlaka Yedeğinizi aldığınız dan ve güvenli bir ortamda bulundurulduğundan (usb, pc ) emin olunuz.
*Kurulum, cihazınıza göre değişiklik gösterebilir.
**Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir.
**Cihazlarınıza kurulum işlemlerini uygulamak sizin sorumluluğunuzdadır.
Hocam Custom romlarda( örneğin eu beta) operatör problemi yasarmiyim Yoksa her geliştirici optimize ediyormu?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Teşekkürler. Hdr kapalı , açınca en fazla bir saniye farkediyor. Bu sorun dışında romdan memnunum, eu falan denedim ama bu daha stabil geldi, değiştirmek istemiyorum açıkçası.

Fotoğrafları sd karta kaydetme seçeneğini kapatınca düzeldi. Daha önce de sd karta kaydediyordum ama böyle bir sorun yoktu. Kötü bir kartta değil. Samsung EVO Plus 64GB 100 MB/s kullanıyorum.
Telefona bir şey olursa fotograflarım kaybolmasın diye özellikle mi 9t yerine mi 9 lite almıştım halbuki.
Karta bir format atayım bakalım düzelecek mi.

Ek olarak, Google fotoğraflar uygulaması üzerinden "Yüksek kalite/ Ücretsiz yedekleme "seçeneği ile de fotoğraflarınızın yedeklerini alabilirsiniz. (Orjinal Kalite 15 Gb ile sınırlıdır)

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Yani hocam custom romlarda bir problemle karşılaşirmiyim (Şebeke problemi olur yada 4.5G Çekmez ) bunun gibi ?

Bir kaç cihaz da modem sorunu yaşanıyor
ve şebeke problemi doğuyor. ( örneğin Mi 8 SE gibi.)
Bunun da nedeni yanlış repair veya yanlış kurulumlar nedeniyle ortaya çıkıyor.
Repair işlemi doğru şekilde yapılmış veya repair işlemsiz bir cihaz ise kurulumları doğru ve eksiksiz yaptığınız takdirde herhangi bir şebeke problemi yaşamazsınız.

Latif5334

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Burhan
Cihazım
Galaxy s7
Konular
16
Merhaba mi 9 11.0.9.1 sürümü yükledim rom güzel fakat bir sorun var gelen telefonun ekranını her kapattğımda daha önce mesaj geldiyse ve o mesajı açmnadıysam bildirim sesi tekrar geliyor yani cihazı ekranını 10 kere aç kapa yapsam 10 kere bildirim sesi geliyor aynı şey şarja taktigimdada oluyor şarj sesi geliyor taktigimda birde cihazın ekranı kendi kendine kapanınca sanki yeni şarja takılmış gibi yeniden ses geliyor bu sorunu başka yaşayan varmı ? Çözümü nedir ?

Emalix

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaşlar merhaba mi6 cihazima miroom stabil 11.0.5 rom yukledim cok memnunum fakat ozellikle Mobile legends oynarken dakikada yüzde 1 sarj gidiyor diger oyunlarda bu sure biraz daha iyi ne yapmami onerirsiniz şimdiden yardımlarınız icin teşekkür ederim

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Arkadaşlar merhaba mi6 cihazima miroom stabil 11.0.5 rom yukledim cok memnunum fakat ozellikle Mobile legends oynarken dakikada yüzde 1 sarj gidiyor diger oyunlarda bu sure biraz daha iyi ne yapmami onerirsiniz şimdiden yardımlarınız icin teşekkür ederim
Merhaba hocam , sadece o oyunda ise buna önerecek pek bişey olmaz sanırım sonuçta tüketimi farklı her uygulamanın keşke her uygulama minimum seviyede pil harcasa ama malesef :)

manisa4506

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hüseyin
Cihazım
mi 10
Konular
11
Mi 10 için çıkmayacakmı bu rom