MIUI 11 miui 11 le şarj :( mi9t mahvoldu

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
11.0.4.0 sürümünü kullanıyorum. Oyun oynamazsam 8 saat oyun oynarsam 6 saat civarı ekran süresi alıyorum. Oyun da Mobile Legends, grafik ayarları en üstte oynuyorum. 3-4 saat kadar oynatıyor o halde 6 saat alıyorum. Şarjım bana normal kullanımda bir buçuk iki gün yetiyor. Geceden sabaha yüzde bir ile yüzde üç arası şarjım gidiyor. Ya millet çok abartıyor ya da bende sürüm söylenildiği gibi kötü bir pil etkisi yaratmadı bilmiyorum. Adb ile gereksiz programları sildim, parmak izi ve AOD kullanıyorum.
Kullanım alışkanlığıniza bağlı olarak vermiş olduğunuz değerler gerçekçi değerler. Aynı sürümü kullanıyoruz ve oyunsuz rahatlikla 8, 9 arası hatta daha fazla ekran süresi alabiliyorum. Tarayıcı, sosyal medya, alışveriş uygulamaları vs. ağırlıklı. Oyun oynamayan birisi için 2.ya da 3. gün şarja ihtiyaç duyması gayet iyi denilebilir.

CteXIII

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
2-3 gunden kastınız 48-72 saatmi acaba yoksa uyku harici kullandıgınız zamanlarmı?

merttamer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi9 T 6gb 128
Meslek
Öğretmen
Konular
7
2-3 gunden kastınız 48-72 saatmi acaba yoksa uyku harici kullandıgınız zamanlarmı?
36 saatte bir taktığımı düşün. Gece 12 ile sabah 7 arası kapatırım. Otomatik parlaklık, pil tasarrufu genelde açık...

Üst Alt