MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

Ugurmiraç21

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugur
Cihazım
Mi 9se
Konular
35
Bende de mi9 se var hocam benim sürüm 10.3.9.0 bu sürümler neye göre veriliyor

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
Hocam, aşağıdaki konu size yardımcı olabilir.
ben geçtim tavsiye ederim :D

Zwilling

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Samsung S20 FE
Konular
29
Bildirim gelince bildirim ışığından ayrı olarak ekranda ritim nabız gibi uyarı çeşitleri gelmiş, göze çok hoş geliyor. angel~~

• Beğen
Tepkiler: Mi8

HeRo11

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
5
Miui 11 i gectim. Note 8 e adam gibi bi miui guncellemesi versinler. Stock android uygulamalari miui uygulamalari karman karisik. Telefon, mesaj, kisi uygulamlari stock android.

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
Benim anlamadığım neden güncelleme için belirli bir tarih aralığı veriyorlar. Apple gibi şu tarihte ve saatte gelecek deseler olmuyor mu? Yani her model için bir tarih belirlersin ve o tarihte tüm modeller alsın. 10 model için belli bir aralık vermek, bence bu güncelleme işini tam olarak yapmamışlar anlamı çıkarıyor. Artık güncellemeyi hazırlamak yeterli olmuyor. Her kullanıcıya düzgün bir tarihte bunu ulaştırmakta bir iş oldu.

dorothy

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Swat
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
EGM
Konular
21
Benim anlamadığım neden güncelleme için belirli bir tarih aralığı veriyorlar. Apple gibi şu tarihte ve saatte gelecek deseler olmuyor mu? Yani her model için bir tarih belirlersin ve o tarihte tüm modeller alsın. 10 model için belli bir aralık vermek, bence bu güncelleme işini tam olarak yapmamışlar anlamı çıkarıyor. Artık güncellemeyi hazırlamak yeterli olmuyor. Her kullanıcıya düzgün bir tarihte bunu ulaştırmakta bir iş oldu.
Hocam xiaomi yazılımcılarının beş kuruş etmemezliklerinden dolayı,hiçbir zaman denilen tarihte güncelleme göndermedi,ben hâlen 2 ay daha süreceğini düşünüyorum dağıtıma başlanmasının,daha global kararlı mı,beta testerlara mı,ya da sadece Hindistan için çıkacağı mı hiçbir şey belli değil o yüzden sabırsızca beklemek gereksiz

KenanK89

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Xiaomi MI8 Lite
Konular
7
Bildirim gelince bildirim ışığından ayrı olarak ekranda ritim nabız gibi uyarı çeşitleri gelmiş, göze çok hoş geliyor. angel~~
Bu özellik sanırım amoled ekranlı cihazlar için geçerli. Mi 8 lite a gelse iyi olurdu.

Üst Alt