MIUI 11 MIUI 11 2.ETAP Dağıtılmaya başladı, (Güncel)

talhademirtas

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Acil Tıp Tek.
Konular
13
50 tane model cıkarırsan olacağı bu iphone tek seferde çıkıyo işin içinden günlerce bekleriz böyle

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
MIUI 11 Redmi 7/7A geldi..
Bugün Redmi Note 7 gelir mi? Kafamda deli sorular call~~inlove~~

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
50 tane model cıkarırsan olacağı bu iphone tek seferde çıkıyo işin içinden günlerce bekleriz böyle

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam en doğrusu bu. Apple'da aynı anda tüm cihazlarına vermiyor güncellemeyi. Üstelik sizin cihazın güncelleme tarihi aralığı da belli. Sabırsızlıkla bekliyorsunuz evet ama belirlenen tarihler geçmediği sürece adamlara da hiçbir şey diyemeyiz. Henüz bir bilgi yok, önce Hindistanlıların çoğunlukla kullandığı K20'lerde güzelce bir test edilsin, onaylansın, sonra gelsin bizim cihazlarımıza çok daha iyi. Bu sadece size değil güncelleme konusunda bu kadar ısrar eden herkese cevap olur umarım.

abdulbakidrs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulbaki
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Öğrenci
Konular
3
MIUI 11 Redmi 7/7A geldi..
Bugün Redmi Note 7 gelir mi? Kafamda deli sorular call~~inlove~~
Redmi Note 7 Pro'ya geldi diyorlar Hindistanlılar. Bazıları da hala güncellemeyi almadığını söylüyor ama tam olarak emin olamayacağım. Ben geldiğini düşünüyorum ve bizim cihazlarımıza da en fazla 2 gün içerisinde geleceğine güveniyorum. Şunun şurasında belirlenen tarihe zaten 5 gün kaldı. Sabır ~~

Solak17

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
19
Geç olsun güç olmasın. Çöp bir güncellemeden ziyade 20 gün sonra gelecek taş gibi bir güncellemeyi tercih ederim.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
Geç olsun güç olmasın. Çöp bir güncellemeden ziyade 20 gün sonra gelecek taş gibi bir güncellemeyi tercih ederim.

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Xiaomi hiç bir zaman taş gibi bir güncelleme vermedi yalnız haberiniz olsun. En oldlardan olan birisi olarak söylüyorum bunu. Miui8 bittiği günden beri "güncelleme ile düzelir inşallah" dediğim durumlar var. Stabil bir güncelleme çıkarıyorsan beta testi bitmiş, hatalar giderilmiş demektir. Yok yapamıyorsan, hindistana falan dağıtıyorsan onun adı stabil değildir. İkincisi hindistana özel olan tek şey güncellemeler değil. Yüz tanıma özelliği bile hindistana verildikten aylaaaarr sonra geldi diğer bölgelere. Neyi savunuyorsunuz Allah aşkına ya

İkincisi bu kadar geç vermesinin, verdiği sözleri tutamamasının sebebi bu kadar fazla cihaz olması. Her gün cihaz tanıtılıyor bunu abartarak söylemiyorum her gün başka bir cihaz duyuyoruz ya. Artık cihazların sorunlarıyla bile ilgilenmiyorlar. Fiyat politikaları da git gide değişiyor. Bir zamanlar parlayan general mobile gibi olacak bu işin sonu. Benim çevremde xiaomi aldırttığım kim varsa bir sorun yüzünden yanıma geliyor artık roottur romdur anladığım için

Asdqwer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Yok :)
Cihazım
Mi 8
Konular
27
Hocam en doğrusu bu. Apple'da aynı anda tüm cihazlarına vermiyor güncellemeyi. Üstelik sizin cihazın güncelleme tarihi aralığı da belli. Sabırsızlıkla bekliyorsunuz evet ama belirlenen tarihler geçmediği sürece adamlara da hiçbir şey diyemeyiz. Henüz bir bilgi yok, önce Hindistanlıların çoğunlukla kullandığı K20'lerde güzelce bir test edilsin, onaylansın, sonra gelsin bizim cihazlarımıza çok daha iyi. Bu sadece size değil güncelleme konusunda bu kadar ısrar eden herkese cevap olur umarım.
Apple hemen yayınlıyor. iOS 13 yayınlandığı anda iPhone x ve 8 Plus a aynı anda kurduk. Güncelleme konusunda Apple in eline kimse su dökemez.

parst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
6
Günaydın
Redmi Note 7 hala gelen giden yok

tolgaassezer

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga Sezer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
0
10.3.10 olan sürümünü bölgeyi Meksika yapıp 10.3.12 güncelledim bir sorun olur mu ? Redmi Note 7

nacagu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 8
Konular
4
Redmi note 7 Çin de stabil dağıtılmış. Yakında global de çıkar artık.

Üst Alt