Soru MIUI 10 ve Sıkıntısı

• Konbuyu başlatan enoes
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 52
  • Görüntüleme 5K

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
10a geçtim şarj inanılmaz düştü batarya ilk zamanlar kötü olabilir dediniz buraya kadar tamam ama başta iyi olup sonra kötüleyen var mı? Bi güncelledim batarya gitti format attım temiz yani

enoes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
henüz yok
Konular
17
Redmi Note 4X ve Redmi 5 Plus ile;

Tarayıcıdan kullanabileceğim uygulamaları telefona yüklemem, genelde kapalı ortamda olduğum için ekran ışığı kısıktır, oyun oynamam, video izlemem, 3G bana fazla bile geliyor, evde hep wifi kullanırım, arka planda çalışan uygulama vs. varsa kapatırım, ıvır zıvır şeyleri yüklemem, telefonu temiz tutmaya çalışırım, çok sık telefon görüşmem olmaz, takip ettiğim üç dört forum var, arada bir sosyal medyaya bakarım, mail, bankacılık işlemleri vs. yaparım o kadar.

Miui 10; Wifi ile 11 saat, 3G hücresel veri ile 9 saat ekran süresi alabiliyorum... Umarım merakını gidermeye yardımcı olmuşumdur... :P
Senden farkım bazen dışardayım parlaklık sona dayanabiliyor. oyun en fazla çok az bi toon blast oynarım şarjı değiştricek bi oyun bile değil. wifi ve mobil veri hep açıktır kendisi arada değişimi kendisi yapsın. ıvır zıvır şeyler yüklü olsa daha kapalıdır. Bu telefonda çalışmıyor yosa greenfy kullanıyordum. bunlarda 9 saati 6 saate düşürerek %50 tüketimin artması anlamına gelmiyor. halen bende sorun olduğunu düşünüyorum. umarım henüz 5 kere falan şarj ettiğimdendir.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Redmi 5 plus için yazdım. Geçenlerde biri rev os ile 12 s aldığını yazmıştı ekran fotosu vardı
Ok o zaman, ben rahat 20 saat alıyorum da, ondan sordum

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

erendmn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Mi 8
Konular
8
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
valla dual gps i kapadigin andan itibaren 26 saat kullanma suresi aldim. Hemde o gun 2 film izledim ve Fenerbahcenin macinda 4k videolar cektim FB sayfam icin. Sarj konusu bir bende sıkıntılı değil sanırsam

Oyla:

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Ok o zaman, ben rahat 20 saat alıyorum da, ondan sordum

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk
Şahit benim, her gün nispet yapar gibi ss atıyor bana :D :D

Redmi Note5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Darkblues

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
REDMİ NOTE 4
Konular
2
Redmi Note 4X ve Redmi 5 Plus ile;

Tarayıcıdan kullanabileceğim uygulamaları telefona yüklemem, genelde kapalı ortamda olduğum için ekran ışığı kısıktır, oyun oynamam, video izlemem, 3G bana fazla bile geliyor, evde hep wifi kullanırım, arka planda çalışan uygulama vs. varsa kapatırım, ıvır zıvır şeyleri yüklemem, telefonu temiz tutmaya çalışırım, çok sık telefon görüşmem olmaz, takip ettiğim üç dört forum var, arada bir sosyal medyaya bakarım, mail, bankacılık işlemleri vs. yaparım o kadar.

Miui 10; Wifi ile 11 saat, 3G hücresel veri ile 9 saat ekran süresi alabiliyorum... Umarım merakını gidermeye yardımcı olmuşumdur... :P
sosyal medya sifir herhalde

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt