Rom [MİUİ 10 SON SURUM] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.6.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Konu güncellendi, Türkçe rom mi8 'e kurdum. şuan kullanıyorum ufak tefek sıkıntılar var ilerdeki güncellemelerle çözülür diye düşünüyorum. en azından Türkçe

wigganz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
11
Konu güncellendi, Türkçe rom mi8 'e kurdum. şuan kullanıyorum ufak tefek sıkıntılar var ilerdeki güncellemelerle çözülür diye düşünüyorum. en azından Türkçe
Bende Mi logosunda kalmasının sebebi o Wipe kısmını yapmamış olmam mı acaba ? Bir de ufak tefek sıkıntılar nedir hocam. Çok bilgim olmadığından Çin Rom'a da oldukça zor dönüş yaptım.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Bende Mi logosunda kalmasının sebebi o Wipe kısmını yapmamış olmam mı acaba ? Bir de ufak tefek sıkıntılar nedir hocam. Çok bilgim olmadığından Çin Rom'a da oldukça zor dönüş yaptım.
%100 o yüzden mi logosunda kaldınız hocam :)

mehmet3934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0

Ustad sıkıntılar nedir biraz acarmısın !!!

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
Bugün kilit açıldı mi8 e kurdum yüz tanıma yok malesef stabil roma göre biraz yavaş çalışıyor bazı yerler ingilizce sorun değil onun dışında miui 10 u çok beğendim global çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum

mehmet3934

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
0
Bugün kilit açıldı mi8 e kurdum yüz tanıma yok malesef stabil roma göre biraz yavaş çalışıyor bazı yerler ingilizce sorun değil onun dışında miui 10 u çok beğendim global çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum

bu süreçten sonra ota dan gücelleme alacakmı yoksa sürekli bizmi güncelleyeceğiz ?

Royalclass

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdoğan
Cihazım
Mi 6
Konular
30
custom olduğu için güncelleme almaz miui resmi global veya beta sürümü çıkana kadar tek türkçe rom seçeneği bu
[doublepost=1530197605,1530195475][/doublepost]Koray seldumandan alabilirsin şuan fiyatı en uygun satıcı piyasada

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ustad sıkıntılar nedir biraz acarmısın !!!
zilsesi ile normal müzik uygulamasından çıkan ses arasında dağlar kadar fark var. küçük bir bug. Türkçe kullanmak isteyenler için vazgeçilmez o ayrı. ayrıca bana çin romundan daha seri geldi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt