Rom [MİUİ 10 SON SURUM] Mi 8 Xiaomi.eu MIUI 10 v9.9.3 Beta ve V10.3.6.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

revnak96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Revnak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
Arkadaşlar ben bootloader kilidi icin talep oluşturdum mu anlayamadım unlock sayfasına gittim unlock butonuna basıp mi account umu açtım çince bir sayfa geldi benim mi account numaram yazan telefon numaramı girip onaylama tuşuna bastım şuan unlock sayfasına girip account a giriş yaptığımda fotoğraftaki sayfa geliyor ama herhangi bir sms almadım bl kilidi açma rehberlerinde sms geldiği yazıyor Fikri olan varmı 1 haftayı aştı ben işlem yapalı
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Sent from my MI 8 using Tapatalk

ilhamikadioglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İlhami
Cihazım
Xiaomi Mİ9T Pro
Meslek
Tekniker
Konular
6
Arkadaşlar ben bootloader kilidi icin talep oluşturdum mu anlayamadım unlock sayfasına gittim unlock butonuna basıp mi account umu açtım çince bir sayfa geldi benim mi account numaram yazan telefon numaramı girip onaylama tuşuna bastım şuan unlock sayfasına girip account a giriş yaptığımda fotoğraftaki sayfa geliyor ama herhangi bir sms almadım bl kilidi açma rehberlerinde sms geldiği yazıyor Fikri olan varmı 1 haftayı aştı ben işlem yapalı
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

bilgisayar üzerine unlock u indireceksiniz ona giriş yapacaksınız telefondaki mi giriş ile pc ye girdiğin aynı olmak zorunda tabi bu adımlardan önce yapılması gerekenler var forumda mevcut hepsi

revnak96

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Revnak
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
4
bilgisayar üzerine unlock u indireceksiniz ona giriş yapacaksınız telefondaki mi giriş ile pc ye girdiğin aynı olmak zorunda tabi bu adımlardan önce yapılması gerekenler var forumda mevcut hepsi
Sağolun hocam şimdi birdaha baktım direk download ekranı gelmesi zaten kilit açmak için yetkili olduğumuz anlamına geliyormuş atlamışım ben orayı.

musty28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
taa 2016da mi5 aldığımda ve 2017 eylülde mi5x aldığımda ikisinde de satıcıdan hesap istemiştim, bl kilidi için beklememek için.
bu sistem değişti mi? Mesela ben mi hesabımdan bir cihazın bl kilidini açtım, 1 ay sonra başka bir cihazın bl kilidini açma yetkim oluyordu. eskiden böyleydi. artık baya değişti sanırım

bu soruyu bayadır sormak istiyordum, üşeniyordum haha--

Ben yaptığım için söyleyeyim. İkinci telefon içinde artık beklemek gerekiyor, tek fark ilk kilit açma başvurusunu yapmaya gerek yok direk unlocktool ile gerekli adımları tamamlamak yetiyor.

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ben yaptığım için söyleyeyim. İkinci telefon içinde artık beklemek gerekiyor, tek fark ilk kilit açma başvurusunu yapmaya gerek yok direk unlocktool ile gerekli adımları tamamlamak yetiyor.
hertürlü onbeş gün beklenecek yani

canirtuk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Mi8 128GB
Konular
13
İlk cihaz 32 saat, 2. cihaz 72 saat ve 3. cihaz 72 saat bekledim en sonuncuyu bir ay kadar önce yaptım 15 gün bekleme ilk sizden duydum.
Peki başta 360 saat bekle diyor mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt