Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 988
  • Görüntüleme 104K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam MIUI.AM'in yeni sürümünü denediniz mi acaba? MIUI 10 sürümünü? Pil konusunda bayağı öneriliyordu ama MIUI 9 sürümünde cihazın bataryasını su gibi içmişti, dediğiniz gibi yenilik yapmışlar hem site yapısında hem de ekip olarak devam ettirmişler custom rom projelerini.
2 hafta önce sanırım 8.8.2 yi denemiştim ve oldukça iyi idi ve herkese de önermiştim...ama Sayın Escobar1945 hocamla birlikte Mi Max 2 için rom yapma düşüncemizden dolayı, hangi romun alt yapısını kullanalım diye arayışa girdik ve EU yu deneyelim ddedik ancak Batarya tüketimi çok kötü...o nedenle Global beta yı da deneyelim dedik, gerçekten de Batarya performansı açısından süper çıktı, tek kusuru Tema yükleyemiyoruz, 3 ncü parti hatası veriyor, MIUI.Am da aynı şekilde...yani MIUI.Am esasında çok iyi bir rom ve bazı cihazlarda muhteşem sonuçlar veriyor

Iggy Azalea

.
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
RedmiNote 9 PRO
Konular
28
2 hafta önce sanırım 8.8.2 yi denemiştim ve oldukça iyi idi ve herkese de önermiştim...ama Sayın Escobar1945 hocamla birlikte Mi Max 2 için rom yapma düşüncemizden dolayı, hangi romun alt yapısını kullanalım diye arayışa girdik ve EU yu deneyelim ddedik ancak Batarya tüketimi çok kötü...o nedenle Global beta yı da deneyelim dedik, gerçekten de Batarya performansı açısından süper çıktı, tek kusuru Tema yükleyemiyoruz, 3 ncü parti hatası veriyor, MIUI.Am da aynı şekilde...yani MIUI.Am esasında çok iyi bir rom ve bazı cihazlarda muhteşem sonuçlar veriyor

Hocam geçen demiştiniz, "Sizin için en iyisi global beta rom." ve dönüp dolaşıp dediğinize geldim, global betaya geçtim 8.8.16'nın yayınlanmasıyla, fastboot'tan temiz kurulumla. Şu anlık iyi gibi, diğer sürümlere nazaran daha iyi buldum, buglar yavaş yavaş çözülüyor, her hafta güncelleme geldiğinden hem sorunlar çözüleceğinden hem de yenilik gelebileceğinden yeni rom arayışını bu romda bırakıyorum. Daha da iyi olur umarım, 8.8.16'yı da geri çekmesinlerde. waiting~~

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam geçen demiştiniz, "Sizin için en iyisi global beta rom." ve dönüp dolaşıp dediğinize geldim, global betaya geçtim 8.8.16'nın yayınlanmasıyla, fastboot'tan temiz kurulumla. Şu anlık iyi gibi, diğer sürümlere nazaran daha iyi buldum, buglar yavaş yavaş çözülüyor, her hafta güncelleme geldiğinden hem sorunlar çözüleceğinden hem de yenilik gelebileceğinden yeni rom arayışını bu romda bırakıyorum. Daha da iyi olur umarım, 8.8.16'yı da geri çekmesinlerde. waiting~~
Size ne dediğimi çok iyi hatırlıyorum ve bunu dememin başlıca nedeni de, bizzat kendimin de kullanıyor olmam, gerçi zaman zaman cihaza göre farklılık olabiliyor ama genel anlamda, özellikle biz kaşınanlar için haftalık Global Beta şu an için en ideal rom olarak görünmektedir....Batarya konusu halledilmiş olsa, tercihim EU olurdu

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Mi6 için 8.8.16 gelmemiş sanırım siteside değişmiş bulamadım ben

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
mi6 için hala link yayınlanmadı:^)

caglar104

Bosyaf
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
çağlar
Cihazım
mi6,mi11t pro
Konular
80
Ya rom yapımcısı mi6 için olanı tamamlamadı yada link sağlam zannediyor..tüm cihazlar için linkler tamam mi6 için boş link var şansa bak

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Evet değerli arkadaşlarım, uzun süre hepimizin favorı Romu olan MIUI.Am uzun bir aradan sonra yeniden güncelleme vermeye başladı....
son olarak 8.11.15 bazlı 8.11.22 tarihli güncellemeyi biz MIUI Bazlı Custom rom severlere sunmaya başladılar....
Mevcut romlarından memnun olmayanlar veya yeni muhteşem bir rom arayışında olan herkesi MIUI.Am roma davet ediyorum.....

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Üst Alt