Rom MIUI 10 - MIUI.AM Rom özellikleri ve yükleme talimatı

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 988
  • Görüntüleme 103K

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Bunu yapanlar bir de Forumun Uzmanları üstelik....ne diyebilirimki....Önlemenin bir yolu olsa, yapardım...ama beni genel anlamda rahatsız ediyor bu...:@

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk
Skorpi hocam kusura bakmayın bir yerden başlamış konu, bizde kaptırmış gitmişiz haha--

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
Bunu yapanlar bir de Forumun Uzmanları üstelik....ne diyebilirimki....Önlemenin bir yolu olsa, yapardım...ama beni genel anlamda rahatsız ediyor bu...:@

Walla hocam çok haklısınız konuyu takip ediorum örneğin bilip bilmediğimiz şeyler oluyor ama konu bu rom ise bu rom ile ilgili konuşun diğer romlarda zaten konu açılmış neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
çok pardon hocam yaşlılık belirtisi mazur gör sileriz şimdi mesajları :( son zamanlarda çok konu hakkında mesajlaşınca karıştırmışım dikkat ederim normalde :(
Estağfurullah, ne silmesi, olur mu hiç öyle şey....drunk~~
Skorpi hocam kusura bakmayın bir yerden başlamış konu, bizde kaptırmış gitmişiz haha--
Estağfurullah, hiç bir forumda buna engel olunamıyor zaten....girmem foruma bir müddet ve görmem bu tür şeyleri, olur biter....8=);(

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Walla hocam çok haklısınız konuyu takip ediorum örneğin bilip bilmediğimiz şeyler oluyor ama konu bu rom ise bu rom ile ilgili konuşun diğer romlarda zaten konu açılmış neyin kafasını yaşıyorlar anlamıyorum

Hocam bu konu Skorpi hocamizin oldugu icin ona cevap verdim siz atlamayin, bazen böyle şeyler olabilir dikkat etmemişiz kaptırmışız vs.

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Estağfurullah, ne silmesi, olur mu hiç öyle şey....drunk~~

Estağfurullah, hiç bir forumda buna engel olunamıyor zaten....girmem foruma bir müddet ve görmem bu tür şeyleri, olur biter....8=);(

Yok üstad cidden kaptırmışız siz diyince farkettim kusura bakmayin tekrardan wasntme~~

Baracuda33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xaomi 11T
Meslek
Dış Ticaret
Konular
6
ileri gitmeyelim istersen hatamı kabul ediyorum küçük bir sorun yaşanmış olabilir çözüm yolu olarak da mesajları silmeyi teklif ediyorum daha ne saygını aşıp 45 yaşındaki adama neyin kafası diyorsun lütfen...
Sen bnm kaç yaşında olduğumu bilmeden ne konuşuyorsun birader..uzatmanın anlamı yok madem özür dilediniz benden de size bir özür o zaman..ya arkadaşlar gerçekten çok kötü oluyor konu yani romla ilgili hiç bişey takip edemez olduk son zamanlarda..önceden böyle bişey yoktu..bu arada şahsınıza değil di o yorumum genel olarakdi kusura bakmayın sizde

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
Abo ben kaçtım abilerim zaten rom boot ekranında random reboot yapıyor iyice dellendim
hadi bakalım fastboot format uğraş dur. aman diyeyim kırılan kalbin telafisi eskisi gibi olmuyor iyi geceler

CpoeT

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can Ozan
Cihazım
Mi 6
Konular
11
Abo ben kaçtım abilerim zaten rom boot ekranında random reboot yapıyor iyice dellendim
hadi bakalım fastboot format uğraş dur. aman diyeyim kırılan kalbin telafisi eskisi gibi olmuyor iyi geceler
Romu temiz kurduktan sonra reboot etmeden format data yaptınız mi

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Mi5 me kurdum romu. Epic rom ile hız konusunda bi fark göremedim. Bi kaç güne bataryada belli olur. Kilit ekran açma ve kapatma sesleri çok kötü olmuş. Allah'tan eski sesleri almışım. Root sayesinde eski seslere döndüm. İlginç bi şekilde sim activasyonu yaparken ücret gitmedi. Oysa yurtdışına sms yolluyor cihaz.
Romdan haberdar ettiğin için teşekkürler Skorpi hocam

Üst Alt