Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

TaeZStkyoht

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan Türk
Cihazım
Mi 5 Pro
Konular
0
Ek olarak bildirim gelince tuş kilidi kalkıyor ve ekran açılıyor. Nasıl downgrade yapabilirim? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
199
Ek olarak bildirim gelince tuş kilidi kalkıyor ve ekran açılıyor. Nasıl downgrade yapabilirim? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
Bence önce bir fabrika ayarlarına çekin.
Büyük güncellemelerden sonra böyle abuk problemler ortaya çıkabiliyor.

TaeZStkyoht

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan Türk
Cihazım
Mi 5 Pro
Konular
0
Bence önce bir fabrika ayarlarına çekin.
Büyük güncellemelerden sonra böyle abuk problemler ortaya çıkabiliyor.

Fabrika ayarına çekmedim ama kapatıp açtım. Şimdilik düzeldi. Fakat demek ki açtıktan birkaç gün sonra kendiliğinden böyle oluyor. Güncellemede hem tasarım hataları var ki bunlar işlevselliği kaybettiriyor hem de buglar var.

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Bok gibi bir güncelleme olmuştur. Kilit ekranında bildirimlerin kaybolması başlı başına bir hatadır. Kilit ekranında üstten tek kaydırışta Wi-Fi durum bilgisi gözükmüyor. Hiç başka güncelleme gelmediği halde bu sabah kilit ekranı ortadan kayboldu, kilit tuşuna bastığımda ana ekran doğrudan açılır hale geldi. Bu güncellemeyi toptan düzeltmezlerse artık Xiaomi kullanmamayı düşünüyorum.
Arkadaşlar kilit ekranı bildirim sorunu için forumda konu mevcut. Bildirim gelince tuş kilidinin kalkması sorunu için ise;
"Ayarlar - Ek ayarlar - Tuş ve hareket kısa yolları" yolunu izleyip oradaki ayarları gözden geçirin. Sorun çözülmezse tekrardan bakar ve yardımcı olabileceğim bir yol bulursam yazarım.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurcandan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Bazen kilidi açıp ana ekran geldiğinde alt navigasyon tuşları gelmiyor. Ekranı kapatıp açınca düzeliyor. Benzer durum yaşayan var mı?

TaeZStkyoht

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan Türk
Cihazım
Mi 5 Pro
Konular
0
Arkadaşlar kilit ekranı bildirim sorunu için forumda konu mevcut. Bildirim gelince tuş kilidinin kalkması sorunu için ise;
"Ayarlar - Ek ayarlar - Tuş ve hareket kısa yolları" yolunu izleyip oradaki ayarları gözden geçirin. Sorun çözülmezse tekrardan bakar ve yardımcı olabileceğim bir yol bulursam yazarım.

Bildirim gelince tuş kilidinin kalkması sorunu, yazdığım gibi telefonu kapat aç yaparak düzeldi.

Başka bir sorun bildirimler kilit ekranındayken gözükmüyor. Sadece tuş kilidini açınca gözüküyor. Eskiden böyle değildi. Ben bildirimleri tuş kilidi kapalıyken de görmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

onurcandan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
onur
Cihazım
redmi note 5
Konular
0
Bildirim gelince tuş kilidinin kalkması sorunu, yazdığım gibi telefonu kapat aç yaparak düzeldi.

Başka bir sorun bildirimler kilit ekranındayken gözükmüyor. Sadece tuş kilidini açınca gözüküyor. Eskiden böyle değildi. Ben bildirimleri tuş kilidi kapalıyken de görmek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Bende de bazen görünüyor bazen görünmüyor. Sanırım yakında bir düzeltme güncellemesi gelecek.

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6

Bende de bazen görünüyor bazen görünmüyor. Sanırım yakında bir düzeltme güncellemesi gelecek.

Fth110

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
1
Eski sürüme geçme den anlasam geri dönerim bildirimler yok bip arama göstermiyor bipe girince cevaplayabiliosun

Brznklc

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berzan
Cihazım
Mi9T
Meslek
Kuaför
Konular
6
Eski sürüme geçme den anlasam geri dönerim bildirimler yok bip arama göstermiyor bipe girince cevaplayabiliosun
Bir önceki cevaptaki ekte mevcut hocam sorununuzun çözümü. Faydalı olur inşallah..

Üst Alt