Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

gunes59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Güneş
Cihazım
Mi8, mi6
Meslek
Elektronik
Konular
14
Ne yapsam olmuyor. Mi8 global kararlı miu 10 güncelleme doğrulanmıyor

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
29
Note 3 için miui 10 ne zaman yayinlanacak bilgisi olan var mi ? 9.6.2 kararli kullaniyorum suan
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mi note 3 için kararli sürüm ne zaman yayinlanack acaba bilgisi olan var mi? suan 9.6.2. kararli kullaniyorum

Bojack

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
70
Redmi 5 Plus kullanıcı arkadaşlarımız MIUI 10 Global Stable ( Beta ) olarak rastgele kullanıcılara dağıtılmaya başlandı.
Forum içerisinde takipte kalınız.

Rus MIUI Offical Forum Kaynak:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Redmi 5 Plus MIUI 10 Global Stable V10.0.2.0.OEGMIFH Yayınlandı.

Güncelleme/TWRP Link:

OTA Update Link ( 9.6.5.0--10.0.2.0) :

hocam bu beta mı hala beta yazmıssınız da global kararlı değil mi

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
hocam bu beta mı hala beta yazmıssınız da global kararlı değil mi

Redmi 5 Plus MIUI 10 Global Stable (Beta) rastgele olarak paylaşıldı kullanıcılara.
Geri dönüşlere göre düzeltmeler yapacaklar sanırım.Okuyup bilgi edinebilirsiniz ayrıntılı olarak.

Konu Kaynak Link:

telepati

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
0
Arkadaşlar makinemin kendisi otomatik olarak MIUI 10 aldı ve yükledi. Gezinirken bir Alarm/Saat aplikasyonuna bakayım dedim ve bana ses dosyaları indirilmesi gerekiyor izin ver dedi ben izin verdim ama dosya indirme başarısız oldu dedi. Alarm seslerim en yüksek seviyede olduğu halde ses duyulmayacak kadar derinden geliyor. Ben bu ses dosyalarını tekrar nasıl yükleyeceğim bana indirme izni ver dediğinde bu mesajı bir daha gösterme seçeneği vardı ama ben bunu işaretlemedim çünkü ne olur ne olmaz indirmez diye düşündüm ki öylede oldu ve bu mesajı bana tekrar göstersin istedim. Ama mesaj çıkmıyor bir türlü ben bu ses dosyalarını nasıl indireceğim? Bilen biri varsa lütfen yardım etsin. Teşekkürler.

Bu arada makinemi yazmadım. MI6 kullanıyorum.

MIHayranı69

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mahmut
Cihazım
Mi 8
Konular
1
Arkadaşlar makinemin kendisi otomatik olarak MIUI 10 aldı ve yükledi. Gezinirken bir Alarm/Saat aplikasyonuna bakayım dedim ve bana ses dosyaları indirilmesi gerekiyor izin ver dedi ben izin verdim ama dosya indirme başarısız oldu dedi. Alarm seslerim en yüksek seviyede olduğu halde ses duyulmayacak kadar derinden geliyor. Ben bu ses dosyalarını tekrar nasıl yükleyeceğim bana indirme izni ver dediğinde bu mesajı bir daha gösterme seçeneği vardı ama ben bunu işaretlemedim çünkü ne olur ne olmaz indirmez diye düşündüm ki öylede oldu ve bu mesajı bana tekrar göstersin istedim. Ama mesaj çıkmıyor bir türlü ben bu ses dosyalarını nasıl indireceğim? Bilen biri varsa lütfen yardım etsin. Teşekkürler.

Bu arada makinemi yazmadım. MI6 kullanıyorum.
Cihazı yeniden başlatıp alarm kurmayı denediniz mi ?

telepati

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi6
Konular
0
Cihazı yeniden başlatıp alarm kurmayı denediniz mi ?

Denedim hatta ard arda 5 alarm ayarladım. Yok ses çok az. Bunu sadece Alarm/Saat aplikasyonunda yapıyor. Düşündüm acaba bütün seslerde mi bir problem oluştu diye telefonu başka telefondan aradım çağrı seslerinde hiçbir problem yok. Alarm sesleri için o dosyaları indirmem gerekiyor muhtemelen ama nasıl tekrar o mesaj görünecek onu bilmiyorum.

Son düzenleme:

TaeZStkyoht

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan Türk
Cihazım
Mi 5 Pro
Konular
0
Kilit ekranında bildirimlerin kaybolması başlı başına bir hatadır. Kilit ekranında üstten tek kaydırışta Wi-Fi durum bilgisi gözükmüyor. Hiç başka güncelleme gelmediği halde bu sabah kilit ekranı ortadan kayboldu, kilit tuşuna bastığımda ana ekran doğrudan açılır hale geldi. Bu güncellemeyi toptan düzeltmezlerse artık Xiaomi kullanmamayı düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

turgaycomert

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
6
mi8 telefonum var telefona gelen güncellemeyle miui 10 global kurdum.ŞARJI 1 günü zor çıkarıyor miui 9 de 2 günü çıkarıyordu sizdede böyle mi?

uzmsnnylmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi max 3
Konular
4
merhabalar, dün mi max 3 aldım. güncellemede sıkıntı yaşıyorum , yüklü sürüm: MIUI 10 8,8,3. indir dediğim zaman zaten yüklü diyor ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-24-00-22-36-776_pl.zdunex25.updater.png
    Screenshot_2018-09-24-00-22-36-776_pl.zdunex25.updater.png
    99,3 KB · Görüntüleme: 33
Üst Alt