Güncelleme MIUI 10 Global Kararlı [Stable] ROM Güncellemesi

salih0460

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Salih
Cihazım
Mi6
Konular
0
Ben global beta kullanıyorum mi6 cihazım. Ne yapmam lazım şimdi pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olursanız sevinirim.

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
Mi 8 Ve Mi Mix 2S için MIUI 10 Global Stable Rom güncellemesi OTA üzerinden dağıtılmaya başlandı.
Hayırlı Olsun.

montella41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamdi
Cihazım
mi6
Konular
23
Arkadaşlar, mi6 9.5.8.0 kararlı rom kullanıyorum. Telefona daha önce yazılımsal olarak hiç bir işlem yapılmadı, ilk sayfada verilen linki telefona attıktan sonra sistem güncellemeden 3 noktalı yere basıp, güncelleme paketi seçip kur dediğimde kurulum gerçekleşir mi ? başka bir işlem yapmama gerek var mı ?

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Arkadaşlar, mi6 9.5.8.0 kararlı rom kullanıyorum. Telefona daha önce yazılımsal olarak hiç bir işlem yapılmadı, ilk sayfada verilen linki telefona attıktan sonra sistem güncellemeden 3 noktalı yere basıp, güncelleme paketi seçip kur dediğimde kurulum gerçekleşir mi ? başka bir işlem yapmama gerek var mı ?

Evet o şekilde güncelleme yapabilirsin.

montella41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamdi
Cihazım
mi6
Konular
23
Evet o şekilde güncelleme yapabilirsin.

üstadım, herhangi bir bilgi kaybı, veya yüklerken hata ile karşılaşmam söz konusu olabilir mi ? telefonun bootloader kilidinden bahsedilmiş, onun açılmasına gerek var mı ? yoksa direk kurulum yapabilirsin mi diyorsun ?

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
üstadım, herhangi bir bilgi kaybı, veya yüklerken hata ile karşılaşmam söz konusu olabilir mi ? telefonun bootloader kilidinden bahsedilmiş, onun açılmasına gerek var mı ? yoksa direk kurulum yapabilirsin mi diyorsun ?

Telefonun global kararlı sürümse herhangi bilgi kaybı falan yaşamazsın bootloader açık olmasına da gerek yok.

creed90

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mİ5 Pro
Konular
20
Güncelleme yaparken extrem bi durum olmadığı sürece verileriniz silinmez.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

montella41

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamdi
Cihazım
mi6
Konular
23
Telefonun global kararlı sürümse herhangi bilgi kaybı falan yaşamazsın bootloader açık olmasına da gerek yok.

Bu güncellemeyi manuel yaptığım için, Bundan sonraki güncellemeleri manuel yapmama gerek var mı peki ? Yoksa OTA üzerinden geldikçe yapabilir miyim ?

Üst Alt